Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Systemowe ustawienia rodzinne

Warsztaty Antoniego Przechrzty, z wglądem intuicyjnym i analizą sytuacji wynikających wskutek ustawienia z uzdrowieniem międzypokoleniowym i uzdrawianiem dzieciństwa. Możliwe też sesje indywidualne.

Najbliższe terminy

Warszawa. Warsztaty jednodniowe. Zapisz się na listę oczekujących – wyślij maila na adres biuro@uzdrawianie.com, podając nazwę kursu.

Dla kogo są te warsztaty

Warsztaty skierowane są do osób, które chcą poprawić funkcjonowanie relacji rodzinnych i związków – dzięki temu poszerzyć możliwości życiowe. Jeżeli czujesz, że jest coś, czego nie możesz zrozumieć, a co Cię powstrzymuje od życia w pełni, to warsztaty ustawień mogą być wsparciem dla Ciebie. Umożliwiają one głębszy wgląd w kompleksowość sytuacji, w jakiej przyszło nam żyć we współczesnych czasach.

Efekty udziału w warsztatach

Ustawienia systemowe umożliwiają dostrzeżenie uwikłań, powtarzalności niekorzystnych zdarzeń, wykluczeń, napięć i duchowych zależności. Po odpowiednim pokierowaniu w świecie niewidzialnym, mogą zintegrować potencjał energii rodziny i przodków. Tak, aby działał on dla Twojego wsparcia i harmonii w systemie, w którym żyjesz.

Poruszenie duchowe, jakie wydarza się w ustawieniu ma swój ozdrowieńczy wpływ nie tylko na samopoczucie, ale i na możliwości życiowe. Na subtelnym poziomie uwalnia ono przeszkody, naturalnie kierując do istnienia w harmonii z najbliższymi. Umożliwia odblokowanie przepływu siły życiowej od przodków, powoduje powrót do zdrowego porządku, przypływu wsparcia, które Ci się należy. Pamiętaj: jeżeli Tobie uda się uwolnić i uzdrowić chociaż w części Twój system rodzinny, uwolnisz też do zdrowia, sukcesu i powodzenia Twoich potomków.

Ustawienia są z sukcesem stosowane również do uzdrowienia firm i przedsięwzięć. Włączenia i uszanowanie wszystkich biorących udział w naszym systemie powoduje, że organizacje czy projekty, które z nieznanych na poziomie świadomym powodów obecnie doświadczają trudności, po poruszeniu duchowym wskutek ustawienia, odnajdują zdrowy i optymistyczny porządek prowadzący do sukcesu.

Wiele z tego, co dzieje się podczas ustawień nie nadaje się na intelektualne roztrząsanie, gdyż odbywa się na poziomie podświadomym i na poziomie duszy. Tam też rozgrywa się konfrontacja sumienia rodowego z innymi porządkami. Dobrze jest więc otworzyć się na spontaniczne przeżycia i skojarzenia, jakie są następstwem ustawień.

Na co warto zwrócić uwagę

Warto przed warsztatami ustawień zastanowić się nad naturą sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Dobrze też spojrzeć na swoją rodzinę (na tyle na ile to możliwe), włączając nie tylko rodziców i rodzeństwo, ale i dziadków, wujków i rodzinę teściów, burzliwe zdarzenia rodzinne, losowe czy historyczne.

Jak przebiegają warsztaty

Zajęcia zaczynamy od spojrzenia na kontekst rodzinny, w jakim żyjemy, przechodząc następnie do ustawień konkretnych osób czy sytuacji. Wielu uczestników warsztatów będzie mogło doświadczyć bycia reprezentantem, chociaż nie jest to warunkiem uczestnictwa w zajęciach. Zakończenie ustawienia będzie połączone z grupowym wsparciem uzdrawiającym.

Co wyróżnia te warsztaty

Czym się różnią ustawienia prowadzone przez Antoniego Przechrztę od ustawień innych terapeutów?

„Każdy terapeuta ustawia w bardzo dla siebie osobliwy sposób, włączając swoje doświadczenie i możliwości. Charakterystyką ustawień prowadzonych przeze mnie jest fakt, iż od lat jestem praktykiem i nauczycielem duchowego uzdrawiania oraz rozwoju intuicji. Podczas ustawień wsłuchujemy się w intuicję, która pomaga odpowiednio pokierować procesem i go odpowiednio przeżyć. Po ustawieniach każdy ma możliwość zintegrowania i uzdrowienia przeszłości i relacji.” – Antoni Przechrzta

Istnieje możliwość odbycia indywidualnych sesji uzdrawiania relacji rodzinnych. W tej sprawie napisz na adres biuro@uzdrawianie.com

Prowadzący

Antoni Przechrzta – Absolwent kursu mistrzowskiego ustawień systemowych u Berta Hellingera, który ukończył w 2007 roku. Kształcił się jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Systemowe Ustawienia Rodzinne” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

450 zł – jeśli zarezerwujesz do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

500 zł – jeśli zapłacisz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za godzinę.

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są również zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje też możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu 

Psycholog kliniczny o ustawieniach

Co mówi psycholog kliniczny o ustawieniach systemowych prowadzonych przez Antoniego Przechrztę:

„Chcę podzielić się swoimi wrażeniami z ustawień rodzinnych, w których dopiero co uczestniczyłam. Co do samych ustawień to sporo o tym przeczytałam od skrajnie negatywnych opinii do entuzjastycznych. Przeczytałam też kilka książek Berta Hellingera. Do udziału w tym konkretnym wydarzeniu zmotywowała mnie osoba Antoniego Przechrzty, którego znałam z różnych publikacji, jako że od 15 lat zajmuję się rozwojem duchowym.

Jeżeli chodzi o samo ustawienie to na moich oczach rozegrała się historia mojej rodziny z przynależnymi jej emocjami, tajemnicami. W miarę rozwoju sytuacji powracały wspomnienia, emocje przeżyte dawno temu, wyjaśniały się sprawy sprzed lat, rekcje osób, których już dawno nie manifestowały się wyraźnie. W mojej głowie jakby otwierały się różna klapki, sprawy trudne stawały się prostymi, znikał lęk, obawy, na rzecz spokoju, zrozumienia. To, co bolało – przestało, co było trudne – stawało się proste, jasne. Poczułam ogromną wdzięczność do przodków za wszystko, co otrzymałam a te relacje w mojej rodzinie, które dotąd były bolesne, spostrzegłam przez pryzmat innych osób. Zobaczyłam też ich lęk, obawy, czasem cierpienie. Zrozumiałam, że po prostu nie mogli inaczej postąpić.

Ale – i to było fantastyczne – pokazało się, jak wiele jest w moich bliskich pragnienia miłości, bliskości. Wszyscy otrzymaliśmy wsparcie na poziomie duchowym, które bardzo szybko zamanifestowało się w świecie materialnym /nagłe telefony, zmiany tonu głosu, potrzeba wyrażania bliskości, sprawy dzielące nagle okazują się mało znaczące. Sama wyszłam z tych ustawień lekka, poczułam, że życie płynie nie stwarzam żadnego oporu, ogarnął mnie wspaniały spokój i pewność, że w moim życiu wszystko jest tak jak powinno być, moje plany, marzenia, pragnienia -wystarczy po nie sięgnąć ręką. Poczułam się „zaopiekowana”. Zyskałam też nowych przyjaciół.

Wniosek – nie ważne jak to działa, ale działa. 

I na koniec wielki ukłon w stronę Antoniego. Jego uważność, skupienie, umiejętność wczucia się w przeżywanie drugiego człowieka, umiejętność uchwycenia najważniejszych „nitek”, które prowadziły do znalezienia przyczyn, zrozumienia dlaczego w naszej rodzinie dzieje się to co się dzieje. Zachowywał się jak kapitan, który doskonale wie, jak prowadzić statek w wielkiej nawałnicy, kiedy wszystkie urządzenia pokładowe odmówiły posłuszeństwa. Dla mnie była to fantastyczna podróż, za którą dziękuję.”

Małgorzata Radecka – psycholog kliniczny, Zielona Góra.