Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Rola duchowości w procesie zdrowienia

Instytut Realizacji Siebie oraz Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli maja zaszczyt zaprosić Państwa na wykład otwarty Antoniego Przechrzty,  prezesa Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli pt. „Rola duchowości w procesie zdrowienia”. Wykład odbędzie się w Pure Beauty Clinic, 663 Manhattan Avenue, Greenpoint, New York dnia  14.11.2014  (piątek)  godz.19:00. Informacje  USA 1 6467149260  PL +48 607 387 737.

Prosimy o potwierdzenie obecności.

Zapraszamy również na zajęcia terapeutyczne:

Kurs Duchowego Uzdrawiania cz. 1

SPIRITUAL HEALING
Warszawa i online 16-17.01.2021  Sob. 10 – 18, Nd. 10 – 16

Poprowadzi 
ANTONI PRZECHRZTA MA mNFSH

Licencjonowany Nauczyciel The Healing Trust, Wielka Brytania

Kurs certyfikowany przez NFSH The Healing Trust UK I PSDU.

Dla zainteresowanych możliwość sesji indywidualnych.

Zapisy i informacje
tel.  +48 607 387 737
biuro@uzdrawianie.com
www.uzdrawianie.com

 (fragmenty najnowszego wywiadu Antoniego Przechrzty).

Nasz Styl Życia ma podstawowy wpływ na nasze zdrowie: chcesz być zdrowy czy chory? Chcesz żyć czy umierać? Wybór w dużej części zależy od Ciebie: od tego co i jak jesz, jak się prowadzisz i czy rozwijasz się duchowo.

A co ze sferą duchową człowieka ?

Coraz więcej badań potwierdza, że rozwój sfery duchowej potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania. Na jakość życia wpływają nasze myśli i emocje. Jeżeli odczuwamy złość, strach, gromadzimy stres lub inne negatywne uczucia to zanieczyszczamy swój organizm. Jeżeli dopuścimy nasze wnętrze do głosu to ono potrafi czynić cuda, nami przewodzić i wyprowadzać nas na prostą.

Do dobrego funkcjonowania organizmu i zadowolenia życiowego potrzeba spokoju wewnętrznego i duchowego rozwoju. Coraz więcej niezależnych badań potwierdza fakt, że relaksacja, medytacja, modlitwa czy różne formy duchowego uzdrawiania wpływają pozytywnie na stan zdrowia człowieka, mogą one być decydującym czynnikiem w zdrowieniu nawet wtedy, kiedy oficjalna medycyna nie daje już szans.

Przez ponad 20 lat praktykuję duchowe uzdrawianie i do dzisiaj pomogłem w ukształtowaniu zdolności terapeutycznych wlelu uzdrowicieli, którzy praktykują uzdrawianie jako metodę terapeutyczną albo łączą ją z medycyną ortodoksyjną czy innymi formami medycyny komplementarnej osiągając niezwykłe rezultaty.

Uzdrawianie okazało się bardzo pomocnym nie tylko w powrocie do zdrowia z tzw. nieuleczalnych chorób, ale i przyczyniło się do uzdrowienia relacji międzyludzkich czy nadania sensu życia, powrotu ze stanów depresji czy załamania dla tysięcy osób. Podczas mojego pobytu w USA przeprowadzę kurs duchowego uzdrawiania, aby Polakom w USA umoliwić nauczenie się tej niezwykłej metody terapeutycznej.”

Gdyby się cofnąć 22 lata do tyłu z tą świadomością, którą ma Pan dzisiaj jaką drogę by Pan obrał Panie Antoni?

To może brzmi dziwnie dla innych, ale ja wybrałbym bez wahania  praktykę duchowego uzdrawiania, to ona najbardziej nadała sens mojemu życiu. Sfera duchowa a ściślej jej wpływ na proces zdrowienia będzie przedmiotem mojego otwartego wykładu w Nowym Jorku, na który wszystkich serdecznie zapraszam”-  mówi Antoni

Telefony:
USA 1 646 714 9260
PL +48 607 387 737
biuro@uzdrawianie.com
www.uzdrawianie.com

Na kurs zapraszamy zainteresowanych zachowaniem doskonałego zdrowia i pełni sił życiowych oraz tych, którzy chcą praktykować profesjonalnie terapię duchowego uzdrawiania albo wprowadzić ją w swoje dziedziny pracy. Kurs pomaga w rozwiązaniu wielu życiowych problemów oraz odnalezieniu siebie.  Umożliwia uzyskanie dyplomu terapeuty Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli oraz Brytyjskiego The Healing Trust NFSH. Program Zajęć