Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Klucze do pomyślności i obfitości

Najbliższe terminy

Już wkrótce, zgłoś swoje zainteresowanie. Zajęcia w Warszawie i online. Warsztat jednodniowy– jeżeli chcesz wziąć udział wyślij maila na adres biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu, imię i nazwisko i tel. kontaktowy.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs Klucze do pomyślności i obfitości powstał dla osób, które pragną zgłębić sekret dobrego funkcjonowania w życiu, sukcesu i wspaniałego zdrowia. Jeśli chcesz poukładać swoje życie tak, aby Twoje „ja” i środowisko stało się Twoim nieograniczonym wsparciem – to ten warsztat jest dla Ciebie.

Program warsztatów

Jednodniowy kurs Antoniego Przechrzty jest pełen skutecznych ćwiczeń pomagających udoskonalić własną osobowość i zapewnić dobre samopoczucie. Uczy, jak ustawić swój system rodzinny tak, aby nasze „ja” i nasze środowisko były dla nas wsparciem. Poniżej opis zagadnień omawianych na kursie.

  • Wewnętrzne przewodnictwo a zwiększanie wiary i zaufania do siebie i życia: usłysz głos swojej duszy.
  • Relacja pomiędzy sferą finansową a relacjami międzyludzkimi.
  • Jak osiągnąć stan przyciągania dobrej passy, wspaniałych relacji i dobrego samopoczucia (wpływ poziomu i rodzaju energii życiowej).
  • Jak odkryć i realizować pracę życia.
  • Jak tworzyć za pomocą energii, rozwiązywać problemy, myśleć w sposób nieograniczony, twórczo korzystać z wyobraźni i intuicji na każdy dzień.
  • Na zajęciach możesz nauczyć się podejmowania działań, które doprowadzą Cię do tego, czego pragniesz, przynosząc poczucie spełnienia, satysfakcję z osiągniętych rezultatów oraz świadomość służenia światu w sposób najlepszy z możliwych.

Efekty udziału w warsztatach

„Jesteś w stanie osiągnąć wszystko, jeśli tylko uwierzysz, że jesteś w stanie”

– Napoleon Hill

Na zajęciach możesz nauczyć się podejmowania działań, które doprowadzą Cię do tego, czego pragniesz, przynosząc poczucie spełnienia, satysfakcję z osiągniętych rezultatów oraz świadomość służenia światu w sposób najlepszy z możliwych.

Możesz rozbudzić w swoim życiu naturalny przepływ pieniędzy i rzeczy oraz poznać odpowiednie osoby robiąc to, co lubisz. Możesz nauczyć się podejmowania działań, które w sposób najkrótszy i najłatwiejszy doprowadzą Cię do tego, czego pragniesz, przynosząc poczucie spełnienia, satysfakcję z osiągniętych rezultatów oraz świadomość służenia światu w sposób najlepszy z możliwych. Bogactwo jest dostępne dla Ciebie.

Co mogę zrobić, aby być zdrowym, szczęśliwym i bogatym?

Do dobrego funkcjonowania w życiu, do sukcesu i wspaniałego zdrowia istotne jest, aby odkryć, co w naszym systemie trzeba uzdrowić, jakie mamy potrzeby i ograniczenia.  Nie jesteśmy samotną wyspą, dlatego łatwiej nam osiągnąć cele, kiedy mamy m.in. dobre relacje z ludźmi i harmonię we wszystkich obszarach. Każdy z komponentów naszego koła życia powinien funkcjonować prawidłowo i współpracować z innym obszarami życia.

Prowadzący

Antoni Przechrzta – certyfikowany nauczyciel duchowego uzdrawiania.  Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje stacjonarnie i online, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

„Jestem przekonany, że warsztat: Klucze do Pomyślności i Obfitości poda Ci narzędzia, przeprowadzi przez ćwiczenia diagnostyczne i te umożliwiające kierowanie swoim życiem tak, abyś zechciał i miał energię i motywację do realizowania tego, czego pragniesz. Warsztat ten pomoże Ci uzdrowić przeszłość, otworzy możliwości do życia w obfitości i w dobrych relacjach. 

Odblokowując ograniczenia i uzdrawiając przeszłość możemy z łatwością określić cele i z łatwością je realizować, gdyż wtedy mamy nie tylko siebie, ale i cały nasz system po naszej stronie. Tak było dla wielu osób, również dla mnie, może też być dla Ciebie. Chcesz się przekonać? Zapraszam na kurs” – Antoni Przechrzta

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Klucze do Pomyślności i Obfitości” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu, termin i nr telefonu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

450 zł warsztat jednodniowy – jeśli zgłosisz chęć udziału do 7 dni przed rozpoczęciem kursu.

500 zł warsztat jednodniowy  jeśli zgłosisz swój udział  w dniu rozpoczęcia kursu. Wymagana jest opłata w całości przed rozpoczęciem kursu. Proszę o wpłatę dopiero po potwierdzezniu przez nas udziału w warsztatach.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za 1 godz.

Dla Twojej wygody spotkania w Warszawie stacjonarnie i równicześnie przez internet (zoom). 

Ze względu na potrzebę zachowania poufności zajęcia nie sa nagrywane ani dostępne w formie nagrań.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Warsztaty dla Twojej firmy

Jeśli chcesz, aby taki kurs został przeprowadzony w Twoim zespole, w zakładzie pracy czy firmie – zadzwoń (+48) 607 387 737 albo napisz do nas biuro@uzdrawianie.com

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

Opinie uczestników kursu

Przeczytaj, co o kursie „Klucze do Pomyślności i Obfitości” myślą jego absolwenci.

Bogactwo, obfitość – dla każdego z nas oznacza coś innego. Jedni, słysząc: bogactwo, od razu mają przed oczami sztabki złota i banknoty poukładane w wesołe stosiki, inni – widzą bogactwo duszy. Dla mnie te słowa oznaczają obydwa stany. Zarówno obfitość dóbr materialnych jak i bogactwo duchowe, wszechogarniającą, bezwarunkową miłość, radość i szczęście, pełnię życia wewnętrznego, zwieńczoną bezmiarem spełnienia duchowego. Co zatem zrobić, by bogactwo na zawsze zagościło w moim życiu? Okazuje się, że to zależy wyłącznie ode mnie, że tylko ja sama jestem w stanie je dla siebie stworzyć. Bo albo sama sobą potrafię się na to bogactwo otworzyć, albo nie. Miotałam się bezsilnie powtarzając – „chcę być bogata”, a tak naprawdę, w podświadomości odcinałam się od tych myśli starymi, ugruntowanymi przekonaniami, z których często nie do końca zdawałam sobie sprawę. Teraz uwolniłam niekorzystne przekonania i buduję nowe i tak otwieram się na pełne bogactwo i pomyślność w moim życiu, czego nauczyłam się na zajęciach Antoniego Przechrzty.

I właśnie to, w jaki sposób możemy otworzyć się na pełne bogactwo w naszym życiu było przedmiotem tych warsztatów.  Ela Ł.

 „W mojej firmie dużo pracy po Warsztatach Obfitości. Głośno jak w ulu, przybyło tylu klientów, że muszę dużo pracować, dziękuję, gdyż bałam się, że firma upadnie. Stosując specjalnie utworzone afirmacje czuję, jak zmienia się moje życie”. Karolina

 „Na kursie pracowałem nad wyjazdem do Indii, bardzo chciałem pojechać i dlatego też budowałem w sobie jednorodną wiarę. W poniedziałek po kursie wygrałem bezpłatny bilet i byłem w Indiach, było super. Rewelacja, polecam”. A.