Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Sesje uzdrawiania z Antonim Przechrztą

Sesje Uzdrawiania, Terapia oraz Kursy również indywidualne stacjonarne i zdalne (telefon, WhatsApp, Skype, ZOOM)

Kontakt: biuro@uzdrawianie.com

(+48) 607 387 737

Prowadzę praktykę terapeutyczną duchowego uzdrawiania indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Przyjmuję głównie w Warszawie, ale mam też pacjentów z innych miast Polski, Europy oraz USA. Współpracuję z lekarzami.

Przebieg sesji indywidualnej

Wizyta indywidualna to nie tylko przekaz siły życiowej. Zaczynamy od rozmowy o zagadnieniach życiowych pacjenta, również o jego zdrowiu. Następnie przeprowadzamy sesję duchowego uzdrawiania. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczego oraz uruchamiania wewnętrznego odczuwania u pacjenta. Istotne jest też odnajdywanie swojego „ja” w pacjencie jako ważnego czynnika wpływającego na zdrowie i jakość życia. W rozmowie terapeutycznej korzystam z postrzegania pozazmysłowego.

W jaki sposób pomagam

Poprzez indywidualne konsultacje pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej, a także fizycznej. Podpowiadam, jak podejść do problemów życiowych, kariery zawodowej, a także zagadnień biznesowych. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.

Uważam, że każdy sam może sobie pomóc, podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie, możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób.

Duchowe uzdrawianie w leczeniu

W filmie poniżej możesz wysłuchać wypowiedzi Antoniego Przechrzty na temat stosowania duchowego uzdrawiania w leczeniu:

Moje podejście

Podczas sesji uzdrawiania – oprócz skorzystania z przekazu dobroczynnej energii – znajdujemy indywidualne sposoby samouzdrawiania i pomocy sobie na co dzień. Także poprzez wsłuchanie się w głos wewnętrzny, co swoją kontynuację znajduje często na warsztatach grupowych oraz kursach uzdrawiania i rozwoju intuicji.

Jeżeli problemy dotyczą zdrowia psychofizycznego, zajmuję się integralnym uzdrawianiem wszystkich jego aspektów. Wspomagam w rozwiązywaniu problemów (w trudnych sytuacjach życiowych lub związanych z prowadzoną działalnością / biznesem) poprzez zastosowanie zintegrowanego podejścia.

Działalność terapeutyczną / doradczą prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie oraz we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Duchowych Uzdrowicieli, którego jestem i założycielem i obecnym prezesem.

Aktywność w środowisku naukowym

Aktywnie uczestniczę w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej. W środowisku medycznym i mediach propaguję duchowe uzdrawianie i wiele naturalnych form powrotu organizmu do zdrowia i pełni dobrego samopoczucia. Prowadzę badania naukowe i publikuję artykuły promujące zdrowy styl życia i medycynę przyjazną pacjentowi.

W czym może pomóc duchowe uzdrawianie

Może pomóc w szerokiej gamie fizycznych i psychicznych dolegliwości, czasem w zdumiewającym stopniu. Jest to proces rewitalizacji i uwalniania na bardzo głębokim poziomie, który pomaga ciału wyregulować się, dostroić się i uzdrowić spontanicznie we własnym tempie i na własny sposób. Wspomaga leczenie medyczne. Naukowcy zaobserwowali pozytywne rezultaty w m.in. chorobach nowotworowych, depresjach, stanach emocjonalnych, chorobach serca, reumatycznych. Jest pomocne w sytuacji wycieńczenia wskutek terapii jak: chemioterapia, radioterapia czy chirurgia, a także jest ogromnym wsparciem emocjonalnym w przypadku chorób właśnie np. nowotworowych.

Efekty duchowego uzdrawiania

Wynik sesji uzdrawiania może okazać się korzystny w nieoczekiwany sposób, choć niekoniecznie natychmiast. Na przykład albo możesz poczuć nagłą poprawę stanu zdrowia, albo stopniowe polepszanie się w dłuższym okresie, gdyż ta forma terapii dociera do przyczyny.

Uzdrawianie często doprowadza do zrównoważenia w Twoim życiu: sfery uczuć oraz związków z innymi. Może zainicjować zmiany, pomóc przejąć kontrolę nad życiem i pozwolić dostrzec wszystko we właściwych proporcjach oraz dać ci uczucie, że stoisz stopami mocno na ziemi.

Jest szczególnie pomocne w sytuacjach kryzysowych i przy nieuleczalnych chorobach. Uzdrawianie samo w sobie może być terapią. Nie ma szkodliwych skutków ubocznych i dobrze współdziała też z innymi metodami leczenia, o czym świadczą badania naukowe oraz relacje pacjentów.

Po paru sesjach duchowego uzdrawiania osoba z guzami w okolicy tarczycy pisze:

„Właśnie wyszłam od lekarza (USG). Wszystkie zmiany są o połowę mniejsze, ta największa ma teraz 12 mm (było 24 mm). Lekarz był bardzo zdziwiony, tym bardziej, że USG robił ten sam lekarz, co poprzednio na tym samym sprzęcie. Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dziękuję. K.” (03.04.2013)

Media o uzdrawianiu

Duchowi uzdrowiciele mogą wkrótce zacząć pracować w polskich szpitalach. Jak miałoby to wyglądać wyjaśnia Antoni Przechrzta w rozmowie z reporterem WP – Klaudiuszem Michalcem. Ten film zobaczyło już 150 tysięcy osób.

Umów się na sesję duchowego uzdrawiania

Chcesz umówić się na konsultację indywidualną, bądź sesję terapeutyczną z Antonim Przechrztą? Zadzwoń: (+48) 607 387 737 albo napisz: biuro@uzdrawianie.com

Oferuję sesje indywidualne i kilkuosobowe, gdzie uczestnicy aktywnie podejmują terapię, korzystając ze wzajemnego wsparcia. Na wizytę możesz zabrać wyniki badań lekarskich.

Cena indywidualnej sesji uzdrawiania: 150 zł (sesja trwa 1 godzinę)

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje też możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com, a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

Więcej na temat duchowego uzdrawiania

Przeczytaj wywiad z Antonim Przechrztą na temat niezwykłej metody terapeutycznej – „Uzdrawiam Duszę” (Gazeta Współczesna, 29 marca 2011)

Wywiad dla Polskiego Radia Program I – fragment

Duchowe Uzdrawianie w publicznej opiece zdrowotnej w Polsce – Wystąpienie w ramach Sympozjum „Medycyna przyjazna pacjentowi” pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Stowarzyszenia Medycyny Psychosomatycznej, organizowane przez Instytut Psychosomatyki w Warszawie (19–20.05.2012)

Czy potrzebujemy duchowego uzdrawiania? (Czwarty Wymiar)

Chcesz śledzić moje najnowsze komentarze związane z rozwojem osobistym, sytuacją społeczną i zdrowotną w Polsce i na świecie – zapraszam na mój profil na Twitterze: https://twitter.com/APrzechrzta

Referencje

Akademia Medyczna, Londyn

Courtauld Institute, Londyn

Life Center, Londyn

IWW, Poznań