Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Podróże poza ciałem (OOBE)

Najbliższe terminy

Warszawa i Online 28-29.2024 r (sobota – niedziela) Zgłoś swoje zainteresowanie.

Superwizja dla Absolwentów OBE niedziela 12.10.2024 r.

Wcześniej możesz odbyć indywidualne godzinne sesje wprowadzające w Warszawie albo przez zoom.

Czym są podróże poza ciałem (OOBE)

„Podróże poza ciałem polegają na wyprojektowaniu świadomości człowieka poza ciało fizyczne w obszar astralny, mentalny i duchowy. Współczesna nauka – poprzez dziedziny i narzędzia takie jak: neurobiologia, radiologia (neuroobrazowanie) – dostarcza dowodów na to, że człowiek może funkcjonować poza ciałem fizycznym (świadomość nielokalna). Dzięki doświadczeniu podróży poza ciałem można lepiej zrozumieć zdarzenia, które nas spotykają, złożoność interakcji międzyludzkich, rozwinąć swoja zdolności percepcyjne oraz rozwinąć się duchowo. Mnie osobiście jako terapeucie wiedza uzyskana z doświadczeń poza ciałem pozwala na lepsze zrozumienie człowieka, jego problemów i chorób, a co za tym idzie na skuteczniejszą terapię. Każdy może doświadczyć podróży poza ciało i czerpać z nich wyjątkowe korzyści.” – wyjaśnia Antoni Przechrzta, prowadzący kurs „Podróże poza ciałem”.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs „Podróże poza ciałem (OOBE – Out Of Body Experience)” skierowany jest do osób, które chcą:

 • zyskać zupełnie nową perspektywę na obecne życie i jego wyzwania
 • rozwinąć swoje zdolności percepcyjne i wrażliwość na subtelne energie
 • zyskać wgląd w złożoność ludzkich problemów i interakcji międzyludzkich
 • zwiększyć uważność i dbałość o jakość relacji, także na odległość
 • rozwinąć się duchowo i lepiej poznać swoje możliwości

Dalszy rozwój po kursie będzie polegał na zastosowaniu metod i technik w praktyce w swoim życiu.

Prowadzący

Antoni Przechrzta – jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Więcej o podróżach astralnych w wywiadzie z Antonim Przechrztą dla portalu „Polska Mówi” poniżej.

Program kursu

Na kursie „Podróże poza ciałem (OOBE – Out Of Body Experience)” dowiesz się między innymi jak:

 • przeżywać i integrować odczucia na odległość (widzenie na odległość)
 • nawiązywać kontakt z osobami, które odeszły
 • porozumiewać się z postaciami z dowolnie wybranych okresów historycznych po to, aby poprosić o ich przewodnictwo
 • odbudowywać i uzdrawiać obszar astralny aury i odczuwać tym obszarem blisko i zdalnie
 • komunikować się zdalnie z bliskimi osobami, nawet jeśli znajdują się w innym kraju
 • udać się w dowolne miejsce na świecie i je obserwować
 • podróżować w przeszłość i przyszłość, aby znajdować potrzebne informacje
 • interpretować to, co zobaczysz i doświadczysz, będąc poza ciałem

 

Na kursie odbędzie się wiele ćwiczeń instruktarzowych, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez budowanie fundamentów i odpowiedniej i bezpiecznej metody do ćwiczenia w celu osiągnięcia coraz to klarowniejszego doświadczenia poza ciałem.

Efekty podróży poza ciałem (OOBE)

Odczucie obecności i widzenia poza ciałem da Ci większą uważność i dbałość o jakość relacji. Dzięki rozwojowi aury astralnej, Twoje kontakty z partnerem/partnerką w związku mogą się polepszyć. Mają szansę stać się doświadczeniem pięknym i odczuwalnym nawet na odległość. Gdy jesteśmy blisko osoby ukochanej – czujemy jakby powietrze wypełnione było przyjemną, gęstszą i intensywniejszą substancją. Kiedy jesteśmy blisko osoby załamanej i chorej – w powietrzu czujemy lepkość i coś nieprzyjemnego. Ma to na nas wpływ, ale i my możemy nauczyć się wpływać na aurę, aby ją polepszyć.

Lepszy kontakt między dziećmi i rodzicami. Dzięki powiązaniu astralnemu, matki mogą czuć stany emocjonalne swoich dzieci, a dzieci – rodziców. Dlatego, kiedy nasi rodzice są smutni, możemy doświadczać stanów depresyjnych. Warto odpowiednio zadbać o system emocjonalny, abyśmy (i oni i my) dobrze funkcjonowali.

Wzmocnienie więzi na odległość. Myśląc o osobie ukochanej i mając z nią mocne więzi emocjonalne, można nauczyć się odczytywać myśli i emocje na odległość,  nawet tak mocno, jakby się było w ramionach. Można także odbudowywać aurę astralną. To wszystko najlepiej na początek przećwiczyć pod okiem doświadczonego nauczyciela. Podróże astralne są pięknymi doświadczeniami – można przekazywać sobie wiele ciepła, co jest szczególnie pomocne w pielęgnowaniu relacji romantycznych, kiedy kochankowie przebywają daleko od siebie. Przy zsynchronizowaniu obszarów astralnych – podobne odczucia i przeżycia mogą występować na odległość u obu osób jednocześnie i być bardzo uzdrawiajacymi.

Większy spokój ducha. Doświadczenia poza ciałem tworzą bardziej realną perspektywę rozwoju duchowego oraz pojmowania śmierci jako momentu przejścia ze sfery ciała fizycznego, poprzez ciało astralne do obszaru ducha. 

Pogłębienie kontaktu z Aniołem Stróżem oraz Duchowym Przewodnikiem. Rozbudzając odczuwanie poza ciałem, możemy poprawić kontakt z naszym Aniołem Stróżem oraz Duchowym Przewodnikiem. Komunikacja z nimi może stać się wręcz tak widzialna jak z obecną osobą fizyczną. Można podróżować też w inne wymiary.

Inspiracja do dalszego rozwoju. Wielu mistyków w bezpieczny sposób podróżowało astralnie. Św. Antoni potrafił modlić się w jednym miejscu i jednocześnie głosić kazanie w drugim. Ojciec Pio udawał się ciałem astralnym nawet w przestrzeń powietrzną, aby skierować samoloty z dala od miasta i przy pomocy ciała astralnego sprawić, aby bomby, które miały eksplodować nad miastem San Giovani Rotondo – padały nad lasem. Podróże poza ciałem rozwijają samoświadomość i uwrażliwiają percepcję, pozwalają doświadczyć myśli i emocji w zupełnie nowym wymiarze. Nie tylko mistycy, ale i Ty możesz mieć doświadczenie bycia poza ciałem, a warsztat zapozna Cię z metodami rozwoju tej wspaniałej dziedziny subtelnej egzystencji i doświadczania.

Bezpieczeństwo podczas podróży poza ciałem (OOBE)

Istnieją pewne zasady bezpieczeństwa, według których można podróżować poza ciałem bezpiecznie i efektywnie. Jest ich wiele. Najważniejsze są zasady etyczne. Celem jest służenie sobie lub innym. Nie można mieć złych intencji, czy chęci niszczenia. Należy uważać, by nie przyciągnąć towarzystwa istot o destrukcyjnych emocjach.

Eksperci zajmujący się OOBE

Wiele osób, które doświadczyły śmierci klinicznej, opisuje zjawisko unoszenia się nad własnym ciałem fizycznym i patrzenie na siebie z góry. Warto tutaj wspomnieć o podróżach w tunelach, znanych np. z książki „Życie po życiu” Raymonda Moody’ego, amerykańskiego psychologa i lekarza. Godna uwagi jest też dokumentacja naukowa na temat świadomości nielokalnej autorstwa holenderskiego kardiologa – doktora Pima van Lommela.

Warto też wymienić przede wszystkim osobę Roberta Monroe, który był jednym ze światowych ekspertów i eksperymentatorów doświadczeń poza ciałem. Jego technika synchronizacji półkul mózgowych i wizualizacji w wychodzeniu z ciała astralnego znane są po angielsku jako  OOBE (Out Of Body Experience) i w tym kursie stanowią naszą bazę naukową do kursów OoBE.

Szczegóły organizacyjne

Kurs „Podróże poza ciałem (OOBE – Out Of Body Experience)” jest prowadzony w weekendy. Zajęcia najczęściej odbywają się w godzinach: sobota 10:00-18:00 i niedziela 10:00-14:00, z przerwą na obiad o 13:30 w sobotę.

Zajęcia w Warszawie i online – wygodnie i bez kosztów dojazdu

Obecnie kursy odbywają się w grupach w trybie hybrydowym czyli i w Warszawie i online. Korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu, termin i nr telefonu. Będzie konieczna rozmowa telefoniczna przed przystapieniem do kursu. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

700 zł – jeśli zapiszesz się do 7 dni przed rozpoczęciem kursu.

750 zł – jeśli zapiszesz się między 6 – 1 dniem od rozpoczęcia kursu. Wymagana jest opłata w całości przed rozpoczęciem kursu.

800 zł – jeśli zapiszesz się w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać temat podróży poza ciałem (OOBE), także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za 1 godz.

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są również zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Nim wpłacisz upewnij się, że jesteś wpisany na kurs.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

Wskazówki dla początkujących praktyków OOBE

Prowadzący kurs – Antoni Przechrzta – ma następujące rady dla osób zainteresowanych podróżami poza ciałem:

Najlepszym i najbardziej korzystnym rozwiazniem byłoby skorzystać najpierw z kursów rozwoju intuicji / postrzegania pozazmysłowego albo kursów duchowego uzdrawiania a po nich następnie dopiero przejście przez kurs OOBE. Wtedy efekty osiągane na kursie OOBE sa o wiele lepsze.

„Wiele osób chciałoby natychmiast doświadczać efektów Podróży Astralnych, a tu potrzeba rozwoju energetycznego i duchowego. Cieszy mnie fakt, że wiele młodych osób pragnie się rozwijać. Potrzeba czasu i ćwiczeń, aby rozwinąć język, który pozwoli na obserwacje zdalną, na możliwość uruchamiania odpowiedniego potencjału aury oraz obserwowania i dostrzegania tego, co się dzieje, co wydarza się na bardzo subtelnym poziomie. Najważniejsze pytanie, na które trzeba znaleźć odpowiedź (powinna być ona wewnętrznym przekonaniem) to: „Po co chcę podróżować poza ciałem, czemu taka podróż ma służyć?” Bez głębokiego wewnętrznego przekonania o celu i jego słuszności nie ma sukcesu.

Podróże Astralne 

Zamierzeniem kursu podróży astralnych nie jest doświadczenie jakichś stanów „innych”, ale lepsze zrozumienie rzeczywistości tej w ciele, w emocjach i w sferze duchowej, która istnieje bez względu na to, czy ją weźmiemy pod uwagę czy nie. Najlepiej byłoby połączyć rozwój w dziedzinie podróży poza ciałem z rozwojem osobowym i duchowym. Wtedy to, co uwidacznia się w czasie, służy dobremu zintegrowaniu z życiem.

Wiele osób, szczególnie młodych, chciałoby natychmiast doświadczyć mocnych wrażeń, najlepiej przy najmniejszym zaangażowaniu, jeżeli chodzi o zastosowanie specyficznych metod. Stąd łatwo o zniechęcenie, a przecież jakby to było takie łatwe i ogólnie dostępne, to każdy by to robił jakby chciał. Wiele osób ma spontaniczne wyjścia poza ciało i one są mocne, chociaż do niczego nie prowadzą.

Często padają pytania „Jak zachować spontaniczność w kierowanej podróży?”

Jeżeli się czegoś nie spodziewamy, to efekt tego jest dla nas większy, większa niespodzianka, jeżeli do czegoś powoli dochodzimy, to już nie jesteśmy tym wzruszeni.

Z obserwacji kursantów można powiedzieć, że stopniowo dochodzą do coraz lepszych rezultatów, równocześnie rozwijając się energetycznie i osobowo.

Wskazanym byłoby powtórzenie kursu, oprócz ćwiczeń domowych, których nie powinno się robić zbyt często, aby mieć odpowiedni potencjał energetyczny do danego ćwiczenia.

Przy powtórce kursu oferujemy zniżkę 50%.

Warto również – nie tylko dla własnego rozwoju, ale i możliwości podróżowania poza ciałem – ukończenie kursów Duchowego Uzdrawiania czy Rozwoju Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego. Serdecznie zapraszamy!

OOBE a leki i środki odurzające

Jeżeli zażywasz jakieś środki odurzające czy leki psychiatryczne – bez względu na to czy słabe czy mocne – warto pamiętać, że one nie pomagają, a wręcz uniemożliwiają rozwój. Należy o tym poinformować prowadzącego jeszcze przed zajęciami.

W takiej sytuacji nie polecamy udziału w naszym kursie, chyba że dana osoba ma za sobą dłuższy czas abstynencji. Wymaga to jednak indywidualnych ustaleń z organizatorem. W tej sprawie najlepiej napisz biuro@uzdrawianie.com lub zadzwoń (+48) 607 387 737.

Ważna informacja

Ćwiczenia medytacji i wizualizacji proponowane w ramach kursu „Podróże poza ciałem (OOBE – Out Of Body Experience)” mogą nie być najlepszym rozwiązaniem dla osób leczących się psychicznie. Jeżeli jesteś w leczeniu, a chcesz wziąć udział w szkoleniu Duchowego Uzdrawiania czy innych kursach organizowanych przez Instytut poinformuj nas o tym, postaramy się dla Ciebie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli leczysz się psychicznie, to warto poczekać, aż zdrowie się ustabilizuje i wtedy podjąć naukę. Korzystanie z duchowego uzdrawiania może być dodatkowym wsparciem.

Kursy ani terapia uzdrawiania nie gwarantują wyleczenia, ani nie są alternatywą do leczenia medycznego czy terapii, chociaż jak wskazują badania, często mogą pomóc nawet w przypadkach, kiedy medycyna ortodoksyjna nie ma już nic do zaoferowania.  Polecamy na początek skorzystanie z aktu Duchowego Uzdrawiania oferowanego przez naszych terapeutów.

Więcej na temat OOBE

Poniżej zamieszczamy też linki do artykułu i wywiadów dotyczących podróży poza ciałem. Dzięki temu dowiesz się więcej na temat OOBE i poznasz bliżej autora kursu.

Podróże w świecie astralnym – Cykl artykułów autorstwa Antoniego Przechrzty opublikowany w czasopiśmie „Gwiazdy”

Podróże poza ciałem – mity i fakty – Wywiad z Antonim Przechrztą opublikowany w czasopiśmie „Czwarty Wymiar”. Rozmawiała Paulina Matysiak.

Opinie uczestników kursu Podróży Astralnych:

A oto jak Ewelina opisała to, co dzieje sie na kursie OOBE, dziękujemy.

Porusz ciałem, poczuj je,

Coś się znajdzie, któż to wie.

Oddech będzie Cię prowadził,

Czy się wszędzie nagromadził?

Każda część ciała,

będzie go chciała,

Wtedy dobrze będzie działała.

Dobrą energię wprowadź do siebie,

A poczujesz się jak w niebie.

Napełnij ciało, a będzie się chciało.

Wnet wszystko będzie Ci się udawało.

Wypuść z siebie to co złe,

Niech odejdzie wszystko mdłe.

Czy w Twej duszy coś się ruszy?

To Cię nigdy nie ogłuszy.

Czujesz ciepło, gorąc, ból?

Poczuj wszystko, bądź jak król.

Co chcesz odkryć, co chcesz znaleźć?

To wszystko da się odnaleźć.

Zamknij oczy, jak do snu,

Możesz zrobić to w tym dniu.

Wnet poczujesz rozluźnienie.

Poczuj serce, to bębnienie.

Pozwól zadrgać swemu ciału,

Już się szykuj do wystrzału.

Leć do góry, nie leć w dół,

Na spokojnie, będziesz to czuł.

Wyznacz cele i pragnienia,

To wszystko jest do spełnienia.

Ewelina Zaniewicz

„Poza doświadczeniami podróży poza ciałem na warsztatach doznałam dwu niesamowitych rzeczy. Pierwsza to kontakt energetyczny z ojcem, którego widziałam dwa razy w życiu. Mimo, że na poziomie świadomości nie odczuwałam braku kontaktu z nim to podczas spotkania w trakcie medytacji, kiedy odbywaliśmy podróż do świątyni, poczułam że mnie kocha i że spełnił swoja rolę jaką miał na ziemi. Nie jest moim wrogiem i myślę o nim już bez żalu, złości, jestem wdzięczna za dane życie. Nie wiem, jak to powiedzieć, ale już jest między nami dobrze, czuję że jest światłem i że odszedł stamtąd gdzie był gdzieś wyżej. Podczas tej samej medytacji zobaczyłam, że mam przy sobie dwu opiekunów mojego anioła stróża i kobietę o srebrnych włosach która mnie chroni, podczas powrotu wręczyła mi lilie atrybut Gabriela – była to rzecz niespotykana, ale jak zadzwoniłam do tej Osoby, faktycznie w tym czasie o mnie myślała – Dziękuję.

Druga sytuacja, która mnie bardzo poruszyła to taki trening, kiedy dostaliśmy zaklejoną kopertę i mieliśmy zgadnąć jaka osoba mogła być jej właścicielem, ja zobaczyłam budynek telekomunikacyjny, pozostałe osoby mówiły o ogromnym cieple, miłości bijącym z tej osoby, i zbyt małej wierze przy tym ogromie miłości który czuli, jedna z osób opisała jej strój i wygląd i już wiedziałam wtedy że to ja. W kopercie był mój włos. Po pierwsze nie myślałam, że osoby nawet po jednym kursie maja dostęp do takiej wiedzy, że potrafią odczytać jaka osoba jest właścicielem włosa no i, że mam w sobie tak ogromną miłość i że to osoby na prawdę czuły, na pierwszy rzut oka jestem zamknięta i zimna, ale super jest wiedzieć że to, co we mnie jest tak cudowne – to wydarzenie bardzo mi poprawiło samoocenę.

Gorąco polecam spotkania i warsztaty z Panem Antonim – Joanna

Relacje z zajęć OOBE z Antonim Przechrztą:

Relacja Lidii z jej pierwszej podróży poza ciałem na zajęciach OOBE

O warsztatach OOBE z Antonim dowiedziałam się przypadkiem, a samą tematyką interesowałam się już kilka lat. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać i targały mną wątpliwości czy znajdę odpowiedzi na swoje pytania i co najważniejsze czy odbędę podróż astralną! 🙂 Do końca nie wiedziałam czy pójdę…. Ale jak się później okazało poszłam i była to bardzo dobra decyzja, zwłaszcza, że Antoni okazał się niesamowicie ciepłą i życzliwą osobą, wciąż pozostaje pod wrażeniem jego osoby. Pierwsze co mnie uderzyło na wejściu to widok raczej osób dużo ode mnie starszych od razu pomyślałam, że pewnie też bardziej doświadczonych w temacie OOBE. Moje przypuszczenia potwierdził jeden z uczestników mówiąc ” przecież wszyscy latamy” 🙂 Poczułam się jak totalny laik. Słyszałam oraz czytałam wiele na temat podróży astralnych jednak nigdy takiej nie odbyłam. Zdarzyło mi się parę razy mieć podróż we śnie ale mentalną oraz doświadczyłam świadomego śnienia, natomiast OOBE wciąż było dla mnie zagadką, a właśnie warsztaty miały być pierwszym krokiem w nieznane. Bardzo podobała mi się część ze wzmacnianiem naszych ciał astralnych, czułam jak owija mnie energia, i to było niesamowite doświadczenie! Stojąc blisko siebie mogliśmy wyczuć ciało subtelne drugiej osoby i było to całkiem materialne odczucie. Same ćwiczenia, które przygotowywały do wychodzenia z ciała były bardzo przyjemne, pozwoliły się zrelaksować. Opiszę moja pierwszą podróż:  leciałam przez Kraków i zorientowałam się, że ktoś mówi coś do mnie. Był to mój ulubiony profesor i leciał obok mnie. Sunęliśmy wzdłuż drogi pod Mostem Grunwaldzkim ale bez użycia samochodu. Profesor mówił do mnie, że ma pomysł na obraz, co bardzo mnie zainteresowało i nawet zobaczyłam ten obraz!  Wszystko było klarowne tam, jednak po powrocie teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć ale pamiętam że coś przedstawiał. Przed zakończeniem podróży jeszcze krążyłam wokół miejsca gdzie odbywały się warsztaty. Bardzo pozytywne doświadczenie, dające do myślenia.Lidia

Relacja Elżbiety z ćwiczeń podróży astralnej na kursie prowadzonym przez Antoniego Przechrztę: Podróże poza ciałem –  OOBE czerwiec 2013

Czuję, że jestem gotowa na naukę tych szczególnych podróży. Podróżowałam od dawna. Były to spontaniczne podróże, które zdarzały się nagle i bez mojej woli. Przenosiły mnie poza czas i przestrzeń. Widziałam w nich swoje marzenia i sny. Były częstym towarzyszem moich dni i nocy. Nie wiedziałam, że to zjawisko ma nazwę i że można odbywać takie podróże świadomie.

I tak by zapewne pozostało gdyby nie doświadczenie rozwoju duchowego. To w jego obszarze dokonują się procesy wewnętrznego wzrastania i poznania. To właśnie tam „niewidzialne” staje się widzialne i świadomie odczuwane. To tam właśnie odczuwanie doznań pozazmysłowych otwiera oczy na niezauważany wcześniej świat. Odczułam chęć nauczenia się świadomego sterowania tymi fascynującymi procesami. Bo jak się okazało można się tego nauczyć. Można wyćwiczyć pewne umiejętności.

Na zajęcia do Antoniego poszłam nie sama. Zaprowadzili mnie na kurs moi przewodnicy duchowi. Na ich obecność jestem wyczulona i wsłuchana w ich głosy. To Oni prowadzą mnie przez proces rozwoju duchowego. Im zawdzięczam szczególną wiedzę. I jak się okazało to Oni wraz z Antonim przeprowadzili mnie przez nauki na kursie. Antoni przeprowadził mnie przez wiele ćwiczeń i medytacji, które przygotowały mnie do świadomych podróży poza ciałem. Antoni prowadzi nas głosem przez kolejne etapy podróży. Doświadczeń nie znanych mi wcześniej było wiele. Zobaczyłam swoje ciało astralne pełne barw. I nie było już spontanicznych przeskoków w czasie i przestrzeni lecz powolne krążenie po pokoju, bujanie pod sufitem i spoglądanie na ciało fizyczne. A następnie świadome przechodzenie ciałem astralnym przez zz tym czasie na ciele fizycznym też odczuwam moment przechodzenia ciała astralnego przez materię. Czuję ciepłe i łagodne opływanie… i już jestem poza szybą. Właśnie wyszłam na zewnątrz pomieszczenia.

Jestem pod niebem, pod chmurami, obok konarów drzew. Teraz właśnie odczuwam, że nie jestem sama. Jest ze mną mój przewodnik duchowy – istota dla mnie niewidzialna lecz wyraźnie odczuwalna. Rozmawia ze mną. Uczy mnie w którym miejscu ma być moja świadomość. Uczy mnie świadomości oddychania w ciele astralnym. Oczywiście oddycham ciałem fizycznym ale świadomość jest w ciele astralnym. Aby lepiej to poczuć przenosi moją świadomość na chwilę do ciała fizycznego – spadam więc i jestem znowu w pomieszczeniu i w moim ciele fizycznym. Nagle przenosi moją świadomość natychmiast do ciała astralnego. Uff, jestem znowu pod błękitnym niebem. Teraz, zgodnie z wcześniejszym zaplanowaniem tej podróży, udaję się do Ameryki Południowej – do mojego wymarzonego Machu Picchu i góry Huayna Picchu. Czy naprawdę tam będę i to za chwilę? Fizycznie nie mogę tam pojechać ani wejść na tę świętą górę. Kilka miesięcy wcześniej podróżowałam spontanicznie do wnętrza tej góry. Świadomie nie wymyśliłabym, że warto zwiedzić górę nie na powierzchni lecz w jej środku. Ale teraz chcę przenieść się do czasów sprzed wieków,  kiedy Machu Picchu tętniło życiem. Chcę być wśród tych Inków, którzy widzieli powstające mury miasta. Chcę to zobaczyć. I… z olbrzymią prędkością lecę nad wielką wodą, nad Andami prędkość maleje i widzę już zarys miasta. W mgnieniu oka pojawiła się obok mnie postać, która mnie prowadzi. Znam ją z wcześniejszych medytacji: zarys czarnej postaci okrytej wielką peleryną z białych piór. Lecimy razem. Lądujemy w środku miasta. Zdążyłam tylko spostrzec mury, ludzi w strojach mało mi znanych i zajętych swoimi sprawami. Lądowałam w czasie sprzed wielu wieków. Zobaczyłam to i odczułam. I w tym momencie postać w pelerynie wykonała jakby machnięcie brzegiem peleryny i moja zdolność widzenia okryła się błyskawicznie gęstniejącą mgłą. Cały obraz miasta został mi zasłonięty i usłyszałam: „jeszcze nie teraz”. Uszanowałam wolę mojego przewodnika i jednocześnie poprosiłam aby prowadził mnie dalej w tej podróży. Jazda była wspaniała. Odwiedziłam różne miejsca na Ziemi. Wszystkie wypełnione były radością. Oczywiście mogłabym opisać wygląd tych miejsc. Ale mnie zafascynowało to, że wypełnione były właśnie radością. To tak jakbym zbierała z pewnych miejsc na Ziemi odczucie radości. Słuchając w tle prowadzącego głosu Antoniego, zobaczyłam grupę ludzi. Były tam postacie duchowe. Byli ludzie których znałam za ich życia. Były także obecnie żyjący ludzie. Odczułam ich jako moją duchową rodzinę. Rozmawiałam z nimi. Oni coś do mnie mówili. Nie czułam się samotna. Byłam otoczona ich miłością. To było wspaniałe odczucie. Czas podróży kończył się. Ponownie poczułam rozrzedzoną gęstość szyby okiennej przez którą wracałam do pomieszczenia. Pomału i świadomie łączyłam się ze swoim ciałem fizycznym. Po zakończonej podróży ogarnęła mnie radość. Czyżby ta sama, którą odczuwałam w czasie podróży? Ogarnięta byłam przez lekką, promienną, nieziemską radość istnienia.

Elżbieta.

Relacja Anny z Kursu Podróże poza ciałem – OOBE

Kochany Antoni,

jeszcze raz dziękuję Tobie bardzo za obecność w moim życiu.  Czułam że ten kurs jest tym przełomem, którego potrzebowała moja Dusza.

Co mi dały podróże astralne i duchowe ?

Dały mi głęboki wgląd we mnie, całkowite scalenie się ze sobą  – to tak jakby znaleźć swoją odciętą rękę.  Jak opisać coś, czego nigdy wcześniej się nie czuło fizycznie mimo że odbierało się odczuwanie tego ?

zawsze pchało mnie „coś” do „czegoś” , zawsze czułam że to „coś” czego bardzo potrzebuję i czuję istnieje „gdzieś” …

nazywałam to „dalej, szerzej, głębiej, wyżej…”

bo zawsze czułam że jestem ściśnięta, związana, zduszona … wkurzona, rozdrażniona i rzadko coś mi odpowiadało ..

Przerobiłam różne teorie począwszy od tych,  że życie jest cierpieniem, męką, odkupieniem  win, reinkarnowaniem, radością , miłością itp.  jednak to wszystko było dla mnie częściową sieczką i odpowiadało tylko na częściowe pytania czułam że musi istnieć POJMOWANIE i SCALENIE, poczucie istoty i sensu,  że musi istnieć JAKAŚ droga do zgłębienia całości, do odbierania CAŁOŚCI, do życia w całości.  Znalazłam.  To podróże astralne i duchowe – droga UWOLNIENIA siebie z ograniczeń własnego umysłu który krępuje, który uciska swym niezdolnym pojmowaniem, który ciągle czegoś CHCE. A poza umysłem jest DUSZA ta głębia, która swym nieograniczeniem wynosi nas w przestrzeń gdzie NIC nie uwiera, a my czujemy się PEŁNI , WSZYSTKO pasuje, WSZYSTKO JEST TYM czego braki wcześniej odczuwaliśmy. Niczego nie jest za DUŻO, niczego nie szukamy bo nagle wszystko jest, a my nigdzie się nie kończymy …

To ten stan, który intuicyjnie zawsze wyczuwałam, w głębi wiedziałam zawsze że TAKA harmonia istnieje, ale było „coś” co blokowało całkowite z nią połączenie i to był mój własny UMYSŁ splątany traumami, przeżyciami, zakazami, poleceniami, wzorcami innych.  Czułam że muszę go przeskoczyć.  Modlitwy, oczyszczania, medytacje były dobre i zbliżały … ale były niewystarczające, ciągle czułam że jeszcze stoi „coś” pomiędzy.  Podróż astralna i duchowa to przeniesienie świadomości poza ciało i poza UMYSŁ, poza ten wyuczony i uspołeczniony umysł – wykształcony przez nasze doczesne życiowe zmagania.  Wyjście poza niego jest doświadczeniem swego nieograniczenia a przez to całkowitego od niego UWOLNIENIA.  Złączenie z własną duszą w podróży duchowej to dotknięcie Źródła, które ma dla nas NAJLEPSZE i dokładnie jest tam TO czego nam brak.  Podróże astralne przenoszą nas w miejsca, zdarzenia, do osób które uświadamiają nam brakujące nam części.

Przepaść dzieląca wykształcony przez życie społeczne UMYSŁ a zasoby możności własnej Duszy – to jak zdolność przemieszczania się niemowlaka w stosunku do uprawiającego parkour, choć i to porównanie jest zbyt ograniczone.

Proszę Boga, by przelał swą Energię w te słowa i poprowadził każdego do UWOLNIENIA od zastraszonego i wykształconego społecznie umysłu w kierunku zestrojenia się z własną Duszą i poczucia osobistego kontaktu z Bogiem, czego doświadczyć można właśnie w podróżach poza ciałem. Całkowicie zestrojeni z własną Duszą będziemy w Domu, gdzie wszystko jest skrojone dokładnie na nasz wymiar.

Kochany Antoni. Jeszcze raz dziękuję Tobie za obecność w moim życiu. Teraz czuję, że ten kurs Podróży poza ciałem jest tym przełomem, którego potrzebowała moja Dusza.

Anna

Zajęcia kursu OOBE były dla mnie bardzo interesujące, zdobyłem praktyczną wiedzę na temat podróży poza ciało.

Najbardziej podobała mi się podróż duchowa ze spotkaniem z moją duszą, gdzie po jej rozjaśnieniu, poczułem siebie w ciele. Nigdy wcześniej nie doznałem takiego fantastycznego uczucia pełni.    Dominik

Po kursie utwierdziłem się, że jeszcze za mało pracowałem nad sobą. Potrzeba więcej medytacji. Ciekawe sposoby wzmacniania i poszerzania aury, które mogą być przydatne w dalszej pracy. J.P.

Pozytywnie odebrałam wiedzę, którą po systematycznym sprawdzeniu w ćwiczeniach nas kursie

będę mogła wykorzystywać do swojego samorozwoju.

Kurs i prowadzący super, a także cudowne towarzystwo.

Halina

Kurs OOBE nauczył mnie wglądu we własne odczucia oraz odczucia drugiej bliskiej mi osoby.

Kurs uczy podróży mentalnych tez do dowolnego miejsca oraz dowolnego punktu w czasie.  Kurs pokazał możliwości i kierunek w jakim można sie rozwijać, aby mieć klarowną i pożyteczną podróż.

Jan

Jako osobie młodej i początkującej podczas kursu nie udało mi się wyjść świadomie z ciała, jednak całe warsztaty odbieram bardzo pozytywnie. Podobało mi się zapoznanie dogłębne z tematem OOBE a także ćwiczenie nawiązujące kontakt z naszą duchową stroną.

Uświadomiłam sobie także, że w sercu jest miejsce głównie dla mniej mojej duszy. Może mogłyby dla mnie być dłuższe ćwiczenia relaksujące przed podróżami mentalnymi.

Dziękuję za możliwość uczestnictwa oraz wspólne doświadczenie.

Paulina

„Kurs OOBE pozwolił mi zrozumieć, że to, nad czym pracuję ma sens i że można to rozwijać. Nowe doświadczenia doprowadziły mnie do nowych wniosków i nowych horyzontów myśowych. Jednym słowem ROZWÓJ. Dziękuje”.

„Bardzo dziękuję za wspaniały czas. Dużo się nauczyłam o sobie, otrzymałam ogrom pozytywnej energii.  Jestem bardzo szczęśliwa z tego weekendu i zadowolona z wiedzy jaką uzyskałam.

Parę dni po kursie zaobserwowałem, że moja intuicja lepiej działa i że bardziej czuję siebie i to, czego pragnę wewnątrz siebie.

Pozdrawiam ciepło. Aneta

 

Po co uczyć się podróży astralnych?

„Podróże astralne mogą być bardzo przydatne, ponieważ pozwalają nam uzyskać dostęp do innych wymiarów, doświadczyć miejsc, z którymi w inny sposób nie mielibyśmy możliwości połączenia się, a także nauczyć się, jak kontrolować i używać naszych umiejętności ezoterycznych. Uczenie się podróży astralnych może być także bardzo pomocne w rozwoju duchowym, ponieważ pozwala nam poznać siebie lepiej, zrozumieć swoje ciało, umysł i duszę i połączyć się z wyższymi poziomami świadomości. Może to także pomóc nam uzyskać przewagę w osiągnięciu celów życiowych, ponieważ dzięki poznanym w podróży astralnej wiedzy i doświadczeniom możemy lepiej skupić się na naszych celach”.

„OBE to out of body experience. Wielu osobom zdarza się spontanicznie bądź w doświadczeniach losowych doświadczać bycia poza ciałem fizycznym, ale odbudowywanie i odczuwanie aury na wielu poziomach oraz projektowanie świadomości poza ciało fizyczne jest możliwe też na żądanie i moża się go nauczyć.
Dzięki temu można lepiej rozumieć co czują inni, jak się może czuć człowiek bedąc w sferze astralnej, otwierają się też możliwości widzenia świata zdalnie.
To włącza nie tylko miejsca, do których możemy dotrzeć astralnie, ale i czas.
Podczas podróży poza ciało fizyczne można odczytać ważne informacje, które pomagają zrozumieć rzeczywistość. Można też porozmawiać aurycznie /telepatycznie z postaciami z innego wymiaru. Wielu mistyków miało ten dar, który towarzyszył im jako element rozwoju. Niektórzy jak św. Antoni z Padwy czy ojciec Pio potrafili być w paru miejscach równocześnie, będąc w stanie pozytywnie wpływać na sytuację. Współczesną świecką osobą, która przeprowadziła najwięcej badań i eksperymentów w dziedzinie Obe czy OoBE był niewątpliwie Robert A. Monroe . Na bazie doswiadczeń Roberta Monroe oraz własnych wieloletnich praktyk i prowadzenia warsztatów rozwinąłem skuteczne metody odbudowywania aury i projektowania jej poza ciało fizyczne ze wszystkimi możliwościami.
Wg osób, ktore miały okazję przejść stacjonarne szkolenie w Instytucie Monroe i być też później u mnie na kursie OBE to dopiero ćwiczenia przeprowadzone pod moim kierownictwem umożliwiły doświadczanie obecności poza ciałem.
Więc skoro tak jest i kurs już niedługo to wykorzystaj tę okazję i pozwól sobie na rozwój możliwości jakie daje podróżowanie w gęstości astralnej, emocjonalnej i duchowej.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.