Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Warsztaty realizacji siebie

Najbliższe terminy

Warszawa / online. Zapisz się na listę oczekujących – wyślij maila na adres biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu. Warsztaty najczęściej trwają jeden albo dwa dni i odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00 z przerwą na obiad.

Zajęcia online – wygodnie i bez kosztów dojazdu

Obecnie kursy odbywają się w kameralnych grupach w trybie online. Korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Wystarczy komputer ze zwykłym mikrofonem, kamerką i podłączeniem do internetu.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs przeznaczony jest dla pracowników, pracodawców i właścicieli firm, którzy chcieliby polepszyć swoje samopoczucie i zdrowie, poprawić relacje interpersonalne i zwiększyć efektywność pracy.

Nasze podejście

Kurs pomoże zrobić „życiowy remanent” i poprawić jakość codziennego funkcjonowania. Jeśli chcesz być zdrowym i szczęśliwym, potrzebujesz zadbać o dobre funkcjonowanie następujących dziedzin swojego życia: Ja i relacja ze sobą, Związek, Praca, Pieniądze, Dom, Rodzina, Rozwój duchowy, Relacje z innymi ludźmi i z resztą świata.

Nasze życie przypomina koło, którego części odpowiadają poszczególnym dziedzinom życia. Są one połączone ze sobą i wzajemnie na siebie wpływają. Jeżeli któraś z dziedzin życia nie funkcjonuje dobrze, człowiek doświadcza trudności z osiągnięciem stabilnej pełni także w innych dziedzinach.

Warto zadać sobie pytanie: „Gdyby nie było w życiu żadnych ograniczeń, gdybym nie był za młody, za stary, za biedny, za bogaty, to co chciałbym, aby zrealizowało się w moim życiu, jak chciałbym, aby moje życie wyglądało?”

Aby zmienić coś w naszym życiu na lepsze – potrzebujemy uruchomić w nas twórczą stronę życia. Jak to zrobić?

Odpowiedzieć na pytania:

1.      Jaką dziedzinę chciałbym ulepszyć?

2.      Jak bym chciał, aby ta dziedzina funkcjonowała?

3.      Co mogę w tej dziedzinie zrobić, aby ją ulepszyć nawet minimalnie?

„Zaczynając od małych drobnych kroczków można zrealizować największe cele. Trzeba postawić pierwsze kroki. Pamiętaj, że wiara czyni cuda, więc aby mieć wiarę w życie, potrzeba wytyczać sobie i realizować nawet maleńkie cele. Jeżeli odkryjesz swoje powołanie i zaczniesz je realizować – to zechce ci się żyć, odczujesz pełnię energii życiowej, a ciało nie będzie miało ochoty na chorobę. W twoim interesie jest, abyś przebaczył tym, którzy cię zranili – być może nieświadomie. Przebacz też sobie i uwolnij się od poczucia winy. Pokochaj siebie. Jesteś cudowny. Wart jesteś miłości. Będziesz mieć dużo optymizmu i energii życiowej. A jeżeli masz przynajmniej 70% energii życiowej – to duża szansa na sukces. Jeżeli wspomagasz innych i starasz się ich empatycznie rozumieć – zwiększasz swoje konto emocjonalne i przez to możesz liczyć na innych. Praktykuj więc bezinteresowną i bezgraniczną miłość.” – Antoni Przechrzta

Program warsztatów

Pytania, na które wspólnie znajdujemy odpowiedź w trakcie warsztatów:

 • Czy pełna realizacja samego siebie, własnych interesów i marzeń jest możliwa, by przełożeni i moi klienci byli usatysfakcjonowani?
 • Jak polepszyć jakość życia w pracy, mieć więcej energii i czasu, więcej ludzi życzliwych wokół siebie, pełnego zaufania i poparcia szefa oraz przyciągać do siebie klientów?
 • Celem ćwiczeń jest transformacja z osobowości bądź postawy bazującej na strachu i obowiązku do postawy pełnej odpowiedzialności, zaufania i dobrego samopoczucia: twórczej, pełnej realizacji siebie.

A oto niektóre tematy:

 • Rozwój potencjału twórczego i jego zastosowanie na stanowisku pracy: relacje pomiędzy „być” i „działać”.
 • Organizacja czasu pracy: pomiędzy wypełnianiem obowiązków, własną satysfakcją i pożytkiem innych.
 • Organizacja w portfelu, torbie i w samochodzie.
 • Definicja i uwalnianie negatywnych wzorców z przeszłości: dysfunkcjonalnych schematów działania.
 • Określanie i energetyzowanie celów.
 • Jak działać w sytuacjach stresowych: prawidłowe oddychanie.
 • Sposoby radzenia sobie z niekorzystnymi emocjami.
 • Jak przetransformować uczucie złości i frustracji na energię twórczą.
 • Realizacja siebie w kontekście pracy zbiorowej, elementy synergii.
 • Rola ubioru w samopoczuciu, relacjach interpersonalnych i hierarchii respektowania społecznego.
 • Ważne, mniej ważne a pilne- mniej pilne.
 • Jak wysłuchać krytyki innych dla własnego pożytku, rozładowywać napięcia i agresywność innych bez potrzeby złego samopoczucia czy obwiniania.
 • Czy warto myśleć o pracy poza pracą: rola przerwy i odpoczynku.
 • Jak zacząć dobry dzień.
 • Rola intuicji jako komponentu procesu: podstawy rozwoju intuicji.
 • Co robić w sytuacji stagnacji.
 • Wykorzystanie intuicji w biznesie
 • Gdyby wszystko było możliwe i jeszcze więcej.
 • Techniki relaksacji i wizualizacji jako źródło energii i inspiracji.

Wszystkie te ćwiczenia mogą być przeprowadzone zarówno po polsku jak i w języku angielskim.

Opis zagadnień omawianych na kursie

Jak poprawić jakość życia, jakość i efekty pracy oraz relacje interpersonalne.

Sukces w pracy oraz w życiu prywatnym polega na twórczej interakcji. Interakcja ta dotyczy każdego aspektu relacji, również pracodawców i pracowników, przedstawicieli z klientami w realizacji interesów widzianych jako wspólnych interesów. Do sukcesu w pracy potrzeba także motywacji działania wynikającej z poczucia własnej wartości oraz satysfakcji życiowej bazowanej na zintegrowanej osobowości.

Zasadnicze pytanie to nie czy, ale jak można odnieść sukces w pracy i być zadowolonym w każdym aspekcie życia.

Warsztaty Pełnej Realizacji Siebie są okazją do nauczenia się sposobów, które pozwalają na uczciwą i produktywną pracę w dobrej atmosferze, bez potrzeby tracenia energii, męczenia się, poświęcania się, denerwowania czy odmawiania sobie życia osobistego.

Prowadzący

Antoni Przechrzta – Jedyny w Polsce licencjonowany nauczyciel brytyjskiej NFSH – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Warsztaty Realizacji Siebie” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat terminów i płatności – wyślij zapytanie ofertowe mailem na adres biuro@uzdrawianie.com. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737.