Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Emocjonalne i energetyczne BHP terapii

Emocjonalne i energetyczne BHP terapii - Antoni Przechrzta

Najbliższy termin  01.02.2022 (sobota)

Warszawa / online. Warsztat jednodniowy. Zapisz się już teraz – wyślij maila na adres biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu, lub zadzwoń +48 607387737.

  • Świadomość w ciele.
  • Oddech energetyczny.
  • Kierunek bezpiecznej interakcji z pacjentem/klientem (aura).
  • Zabezpieczenia przed pochłanianiem destruktywnych słów i emocji.
  • Bezpieczne prowadzenie rozmów, efektywne słuchanie.
  • Trudny pacjent.
  • Sposoby oczyszczania, regeneracji i ochrony.
  • Techniki radzenia sobie z trudnym pacjentem (załamanie, depresja).
  • Bezpieczne pozycje siedzenia dla zdrowia kręgosłupa.

Dzieje się to dlatego, iż nie zwracamy uwagi na nasz przebieg energii ani na interakcję, jaką tworzymy podczas sesji z pacjentem / klientem. Pacjent przychodzi do nas po to, aby uwolnić się od tego, co mu nie służy. My jednak nie powinniśmy ani nie musimy, być pochłaniaczem tego, co najgorsze, negatywnych emocji, czy substancji chorobowej. Nasze dobre samopoczucie i bezpieczeństwo energetyczne pacjenta to dwa podstawowe zagadnienia BHP, które trzeba uwzględnić w pracy z pacjentem, aby ta praca nie miała dla nas skutków ubocznych.

Prowadzący

Antoni Przechrzta – Jedyny w Polsce licencjonowany nauczyciel brytyjskiej NFSH – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Emocjonalne i Energetyczne BHP Terapeuty” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

300 zł – jeśli zapłacisz do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

350 zł – jeśli zapłacisz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 120 zł za 45 minut

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje też możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Warsztaty dla Twojej firmy

Jeśli chcesz, aby taki kurs został przeprowadzony w Twoim zespole, w zakładzie pracy czy firmie – zadzwoń (+48) 607 387 737 albo napisz do nas biuro@uzdrawianie.com

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

Opinie uczestników kursu

Przeczytaj, co o kursie „Emocjonalne i Energetyczne BHP Terapeuty” myślą jego absolwenci.

Jako osoba współodczuwająca i lgnąca do ludzi, uświadomiłam sobie moc codziennych zagrożeń pochodzących z bagatelizowania konieczności ochrony energetycznej. Poznałam skuteczne metody utrzymywania obopólnie bezpiecznych relacji. Cieszę się ze nie polegają one na stawianiu barier. Podziwiam sposób przekazania wiedzy dotyczącej tak istotnej kwestii jaką jest świadomość w ciele i umiejętny oddech. Życie po ukończeniu kursu postrzegam jako lżejsze, dlatego polecam ten kurs nie tylko terapeutom, ale i osobom, dla których dobre samopoczucie jest ważne, a przebywają wśród ludzi. – Janina

Które z twoich osiągnięć w trakcie kursu ucieszyło cię najbardziej?

Co pozytywnego wyniosłeś z pracy na kursie?

 FAJNY KONTAKT ONLINE, TO DOBRZE FUNKCJONUJE

 A co zostawiasz za sobą?

PRZESZŁOŚĆ                 

Aga

Najbardziej pomocnym dla mnie było ćwiczenie rozluźnianie całego ciała i wypełnianie się energią. To ćwiczenie pokazało mi jak mam ze sobą pracować, żeby czuć się lepiej, jak powodować u siebie dobrostan. Pokazało mi też, że mam problem z rozluźnieniem brzucha i jest obszar, nad którym muszę popracować.

Udało mi się zintegrować duszę i wewnętrzne dziecko. Okazało się, że moje wewnętrzne dziecko ma się całkiem dobrze, a jakiś czas temu miałam z tym problem. – Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.