Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Emocjonalne i energetyczne BHP terapii

Emocjonalne i energetyczne BHP terapii - Antoni Przechrzta

Najbliższe terminy

Kurs już wkrótce, zajęcia w Warszawie i online.  Zgłoś swoje zainteresowanie przyślij maila (biuro@uzdrawianie.com) albo smsa +48607387737 .

Kurs Emocjonalne i Energetyczne BHP Terapeuty skierowany jest do osób, których praca może czasem niekorzystnie odbijać się na ich zdrowiu emocjonalnym i sile życiowej. Będzie szczególnie przydatny dla terapeutów, lekarzy, personelu medycznego, uzdrowicieli, psychoterapeutów, masażystów, kosmetyczek, pielęgniarek i wszystkich, którzy wchodzą w interakcje z innymi ludźmi.

Program warsztatów

  • Świadomość w ciele.
  • Oddech energetyczny.
  • Kierunek bezpiecznej interakcji z pacjentem/klientem (aura).
  • Zabezpieczenia przed pochłanianiem destruktywnych słów i emocji.
  • Bezpieczne prowadzenie rozmów, efektywne słuchanie.
  • Trudny pacjent.
  • Sposoby oczyszczania, regeneracji i ochrony.
  • Techniki radzenia sobie z trudnym pacjentem (załamanie, depresja).
  • Integracja ciała fizycznego i aury.
  • Bezpieczne pozycje siedzenia dla zdrowia kręgosłupa.

Opis zagadnień omawianych na kursie

Na kursie dowiesz się, jak w pracy terapeutycznej / z pacjentem / klientem zachować bezpieczeństwo energetyczne, nie dać się wyczerpać z sił życiowych, być prawdziwym wsparciem dla klienta, chroniąc własne dobre samopoczucie.

 

Antoni Przechrzta – certyfikowany nauczyciel duchowego uzdrawiania i nauczyciel z 30 letnim stażem. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

 

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Emocjonalne i Energetyczne BHP Terapeuty” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

 

Płatności

450 zł – jeśli zapiszesz się do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

500 zł – jeśli zapiszesz się w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

 

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za godzinę. 

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są w Warszawie stacjonarnie albo zdalnie (telefonicznie lub przez internet).

 

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Warsztaty dla Twojej firmy

Jeśli chcesz, aby taki kurs został przeprowadzony w Twoim zespole, w zakładzie pracy czy firmie – zadzwoń (+48) 607 387 737 albo napisz do nas biuro@uzdrawianie.com

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu. Prosze wpłaty dokonać dopiero po potwierdzeniu uczestnictwa.

 

 

 

Które z twoich osiągnięć w trakcie kursu ucieszyło cię najbardziej?

KONTAKT Z DZIECKIEM, NARYSOWANIE W JAKI SPOSÓB FUNKCJONUJE DUSZA W CIELE.

Co pozytywnego wyniosłeś z pracy na kursie?

 FAJNY KONTAKT ONLINE, TO DOBRZE FUNKCJONUJE

 A co zostawiasz za sobą?

PRZESZŁOŚĆ                 

Aga

Najbardziej pomocnym dla mnie było ćwiczenie rozluźnianie całego ciała i wypełnianie się energią. To ćwiczenie pokazało mi jak mam ze sobą pracować, żeby czuć się lepiej, jak powodować u siebie dobrostan. Pokazało mi też, że mam problem z rozluźnieniem brzucha i jest obszar, nad którym muszę popracować.

Udało mi się zintegrować duszę i wewnętrzne dziecko. Okazało się, że moje wewnętrzne dziecko ma się całkiem dobrze, a jakiś czas temu miałam z tym problem. – Agnieszka