Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Antoni Przechrzta

Terapeuta uzdrawiania, nauczyciel duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego, psychoterapeuta i artysta.

Kontakt: biuro@uzdrawianie.com

(+48) 607 387 737

Jeśli interesuje Cię tematyka uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego i chcesz pozostać w kontakcie, zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych:

Antoni Przechrzta jest certyfikowanym nauczycielem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU.  Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą w Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Wykształcenie artystyczne

Jest absolwentem Krakowskiej i Wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der Bildende Kunste, Wiedeń). Ukończył też studia podyplomowe w Akademii Królewskiej w Londynie (Royal Academy of Arts – jako pierwszy Polak został Stypendystą Fundacji Henry Moore’a).

Intuicja, uzdrawianie i psychoterapia

Jednocześnie rozwijał swoje umiejętności związane z uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji. W SAGB (Spiritualist Association of Great Britain) w Wielkiej Brytanii zgłębiał tematykę postrzegania pozazmysłowego. Uprawnienia terapeutyczne uzyskał w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Interakcji w Lublinie (Psychoterapia).

Popularyzacja metod komplementarnych

Bierze udział w najważniejszych festiwalach medycyny komplementarnej między innymi: Mind Body Spirit. Aktywnie uczestniczy w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej.

Prowadzi praktykę terapeutyczną indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Pracuje między innymi w Polsce, Wielkiej Brytanii, a także w USA. Współpracuje z lekarzami, przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Przeczytaj wywiad z Antonim Przechrztą na temat niezwykłej metody terapeutycznej – „Uzdrawiam Duszę” (Gazeta Współczesna, 29 marca 2011)

Antoni Przechrzta o swojej praktyce terapeutycznej

Wizyta indywidualna to rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta oraz sesja duchowego uzdrawiania. W rozmowie terapeutycznej korzystam z intuicji. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczego oraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości.

Poprzez indywidualne konsultacje (również sesje uzdrawiania) pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej, a także fizycznej. Udzielam porad dotyczących radzenia sobie z problemami życiowymi, karierą zawodową, a także zagadnieniami biznesowymi. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.

Uważam, że najskuteczniej każdy sam może sobie pomóc – podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie, możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób. Oprócz udzielania pomocy indywidualnej prowadzę warsztaty, na których uczę metod samouzdrawiania, uzdrawiania oraz wykorzystywania intuicji w codziennym życiu i biznesie, rozwiązywania problemów dotyczących związków i relacji partnerskich, pracy nad sobą i rozwojem własnego potencjału duchowego.

Warsztaty dla kadry zarządzającej

Prowadzę warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.

Działalność szkoleniową prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie i we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Duchowych Uzdrowicieli. Współpracuję z wieloma renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i na świecie.

Kontakt

Jeżeli chcesz umówić się na konsultację indywidualną bądź sesję terapeutyczną ze mną – napisz: biuro@uzdrawianie.com lub zadzwoń: (+48) 607 387 737

Referencje

Akademia Medyczna, Londyn;

Life Center, Londyn;

IWW, Poznań