Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Więcej o medytacji Miłość bezinteresowna i bezgraniczna

To piękna medytacja, której można słuchać bez końca. Za sprawą oprawy muzycznej i tego, co się podczas niej z nami wydarza. Można ją podsumować jednym, krótkim zdaniem, uczymy się tego, co dla nas najtrudniejsze w naszym egzystencjalnym doświadczeniu, a zarazem najważniejsze w życiu, doświadczenia Jedności.

Zatapiamy się w niej i uczymy jej języka, na prawach boskich i uniwersalnych. Nie ma niczego piękniejszego i ważniejszego nad miłość uniwersalną, bezinteresowną i bezgraniczną. Ona nas otula, odżywia, z niej się wyłaniamy i do niej powracamy. To nasze Boskie Źródło, które nas zasila i którym Jesteśmy.

Tu znajduje się klucz do bycia szczęśliwym i dającym przyzwolenie na bycie szczęśliwym innym. Absolutna, niczym nieuwarunkowana Miłość, Akceptacja, wszystkiego, takim, Jakim Jest.

Antoni Przechrzta zmyślnie skonstruował tę podróż w głąb samego siebie, nie pomijając żadnego z jej aspektów. Możemy doświadczyć akceptacji siebie poprzez drugiego człowieka, na podstawie to doświadczenie, budować właściwe relacje z całym otaczającym nas światem. Nie jesteśmy niczym innym jak wszechogarniającą miłością, słowa, prowadzenie głosem, powodują, że odkrywamy swoje prawdziwe Ja, łączymy się z naszą Esencją, która jest bezgraniczna i czysta. Wszystko, co ją zabrudza, w tej podróży medytacyjnej, odpada. W każdej chwili, w dowolnym momencie, możemy stać się jednością i emanować ją na cały świat.

Taka jest właśnie bezinteresowna Miłość. Mamy ją w zasięgu ręki zawsze. Czy kiedykolwiek przeprosiłeś Ziemię za to, że po niej stąpasz? Ona to czuje. Czy odwzajemniłeś się jej za to, co ci Daje? Wyraziłeś swoją Wdzięczność? Jakie masz relacje ze światem Natury? Miłość jest potężną Wibracją, która otula całe Uniwersum. Miłość, jaka emanuje ze świata Natury, jest odbiciem na Nas tej uniwersalnej Całości. Uczmy się jej i podglądajmy świat Natury, aby właściwe ją zastosować w swoim życie. Osta Yleinen Premarin ilman Reseptiä Wtedy poprawimy swój byt i życie na całej Planecie.

Medytacja składa się z trzech części, została oparta na wprowadzeniu, medytacji i dialogu, w który zostajemy wprowadzeni mimochodem, po wybrzmieniu medytacji. Mimo oddzielnych części, konceptualnie płyta „Duchowe uzdrawianie. Miłość bezinteresowna i bezgraniczna” stanowi całość.  W autentycznej, bezinteresownej Miłości jest Dawanie i przyzwolenie na bycie, według Bożego planu, któremu mamy dawać pierwszeństwo.

Tylko w bezinteresownej, nieuwarunkowanej niczym miłości, integrujemy się ze wszystkim, co Jest. To jest kierunek, ku któremu mamy podążać, aby siebie ocalić. Czyli także, uzdrowić, jak mówi Antoni Przechrzta, na wszystkich, możliwych poziomach. Autentyczna miłość to prawdziwe Piękno, które ma być naszym udziałem. Polecam gorąco każdemu! Ważna lekcja do przerobienia i spora dawka pokory.

dr Małgorzata Musioł