Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Co mówią uczestnicy wczasów z rozwojem duchowym

„Bardzo podobały mi się relacje w grupie. Interakcje były bardzo twórcze i kształcące. Zostawiam za sobą potrzebę oceniania ludzi. Podjęłam decyzję: nie muszę być nieomylną, mam prawo do błędów bez poczucia winy.”

„Podobały mi się ćwiczenia z rysowaniem swojego Ja, Ja i Ty, Ja i Wszechświat i własnej duszy a także ustawienia systemowe. Podjęłam decyzję, że będę więcej zwracała uwagę na siebie i moje dobro.”

„Podobały mi się medytacje i podróże astralne a także duchowe uzdrawianie. Sile wyższej mogę podziękować za niesamowitą energię, którą otrzymuję i mogę wykorzystać. Ośrodek bardzo mi się podoba i czuję się tu dobrze. Będę na pewno dalej rozwijać się w tym kierunku a w szczególności w duchowym uzdrawianiu  i z pewnością pojadę na następne stopnie.”

„Zostawiam za sobą smutną przeszłość i lęki a zabieram większy spokój. Zależy mi na uzyskaniu harmonii wewnętrznej i błogości wynikającej ze spokoju. Chciałabym dalej rozwijać intuicję. Uzmysłowiłam sobie, że w życiu najbardziej przeszkadzał mi lęk, brak poczucia własnej wartości, niepewność i nieśmiałość przed ludźmi. Dziękuję sile wyższej za możliwość uzdrowienia swojego życia, za wyzwanie jakim były te warsztaty, bo musiałam się zmierzyć ze swoim lękiem, żeby tu przyjechać. Przyjechałabym tu jeszcze raz, bo miejsce jest piękne.”

„Uzyskałam bardzo dużo ważnych i wartościowych informacji dla siebie. Grupa była zgrana i wspaniała. Wszystko mi się bardzo podobało, zajęcia urozmaicone i ciekawe, ośrodek ładnie położony i dobrze wyposażony. Zabieram ze sobą wspaniałe wspomnienia i bardzo dużo radości, której ostatnio mi brakowało. Jestem wdzięczna za wszystkie uwagi, które dotyczyły mojej osoby. Dziękuję Tobie Antoni za Twoje rady. Dziękuję, że mogłam tu być i tak wiele się nauczyć. Dziękuję Panu Bogu Kochanemu za to, że daje mi tak dużo siły, mocy, radości i miłości. Dziękuję.”

„Podobało mi się to, że nie było przedawkowania książkowej wiedzy, zaistniało sporo inspiracji poruszających pragnienia, motywujących do lepszego i satysfakcjonującego życia, i raczej tak trzymać. Nakłanianie do własnych przemyśleń, daje dużo więcej niż sucha informacja, która szybko uleci z pamięci. Sile wyższej dziękuję, że zostałem zainspirowany do wzięcia udziału w tym kursie i dane mi było poznać tak interesujące osoby. Ośrodek jest jednym z najlepszych miejsc w kraju na organizację tego rodzaju imprez. Posiada dobry standard, ładny teren, łatwy dojazd. Chętnie przyjechałbym jeszcze raz, nawet na dłużej. Organizatorom składam specjalne podziękowania za bardzo pożyteczne połączenie kursu i wypoczynku. Bardzo mi się podobały ćwiczenia intuicji, uzdrawianie przeszłości, dzieciństwa, związków, Lubię i odpowiadają mi zajęcia wśród przyrody i na wolnym powietrzu.”

„Przyjechałam na ten warsztat z nadzieją, że lepiej poznam siebie i że uporam się z moimi problemami. Stopniowo odkrywałam, że jestem silna i dam sobie radę w życiu. Cieszę się, że staję się bardziej swobodna w relacjach z ludźmi. Bardzo podobały mi się medytacje. Nauczyłam się kontaktować z Aniołami i Przewodnikiem Duchowym, również zobaczyłam po raz pierwszy aurę. Podobała mi się: swobodna atmosfera na zajęciach a z tematów zafascynowałam się uzdrawianiem charyzmatycznym. Najwięcej emocji rozbudziły we mnie ustawienia systemowe.”

„Przyjechałam na te wczasy, bo tyle rzeczy zaczęło mi przeszkadzać w życiu. Nie mogłam się skupić. Nie miałam spokoju ani w sobie ani w domu. Cieszę się, że odkryłam, co może być przyczyną że nie czuję się dość silna i bezpieczna. Dobrze jest, że problemy można rozwiązać. Podjęłam decyzję, że od teraz będę skupiać się na moich planach na przyszłość. Myślę, że to ja jestem najważniejsza i że ja decyduję oczywiście mając też na względzie innych. Bardzo dobrze, że na kursie są medytacje i możliwość odkrywania rzeczy o których nigdzie się nie mówi, a one są. Jestem wdzięczna za pomoc, jestem zadowolona.”

„Odczułam w czasie tych warsztatów kilka razy stan łączności ze Źródłem o niespotykanej dotychczas intensywności. Spotkanie z tak wspaniałymi ludźmi wyzwoliło u mnie dotąd nieznane pokłady radości. Dziękuję Sile Wyższej za tak wiele inspiracji a Antoniemu za te jedyne w swoim rodzaju i pasjonujące, pełne rozmaitości i zadań warsztaty oraz oraz jego ogrom wiedzy.”

„Na wakacjach chciałem odpocząć od zgiełku i szumu i udało się szczególnie że przebywanie w grupie ludzi sympatycznych i będących otwartymi na innych daje pozytywna energię. Moja sytuacja życiowa poprawiła się, wprowadziłem w siebie spokój i harmonię. Zabieram ze sobą radość i chęć i odwagę do działania, aby w końcu realizować moje marzenia i iść za głosem mojej duszy.”

„Wczasy z rozwojem? Najbardziej podobały się ustawienia rodzinne – niesamowita jakość prowadzenia i ilość informacji, jakie pojawiały się w trakcie ustawień, w porównaniu z tymi, w jakich kiedyś uczestniczyłem a także ćwiczenia z przepracowywaniem dzieciństwa, zakończone „dziecinną” dyskoteką. Podczas wczasów udało się oderwać od przemęczenia i wynikającej z niego depresji, odzyskać energię, radość i równowagę.”

„Wczasy okazały się czasem przyjemnego odpoczynku wśród pięknej przyrody spędzonym z grupą sympatycznych, jednakowo otwartych na duchowość ludzi. Przede wszystkim jednak dzięki zajęciom prowadzonym przez Antoniego były wartościowym, osobistym doświadczeniem do potrzeb często ukrytych w naszym wnętrzu. Poprzez medytację nawiązaliśmy kontakt z naszą duszą, jej poprzednim wcieleniem oraz przewodnikiem. Był to czas wakacyjnej beztroski połączony z praktyką głębokiego wglądu w to co niewidzialne. Był to czas radości.”

„To był bardzo dobrze spędzony czas, jak na wczasach. Uwolniłem się od potrzeby kontrolowania. Jestem dumny, ze udało mi się tyle trafnie odczytać za pierwszym razem. Fajna grupa. Teraz uczę się jak uwolnić się od własnej motywacji w odczytach i pozwolić na nieskrepowany przypływ informacji szczególnie jeżeli dotyczy to mnie i moich bliskich.” MM Biznes Consultant