Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Co mówią korzystający z sesji uzdrawiania

02.2024

Dziękuję za sesję uzdrawiania. Czuję się dobrze. Spałam rewelacyjnie, jak dziecko, pierwszy raz od miesiąca. I tak ogólnie jaśniej mi i lżej na duszy. Marta

 

Witam Panie Antoni, po sesji poczułam ulgę, lekkość i przestrzeń.
Myślę że potrzebuję jeszcze kilku takich sesji, ponieważ dosyć dużo wszystkiego nazbierałem i mocno zakorzeniłam. Wiem i czuję że wybrałam dobrego nauczyciela i przewodnika, jest w Panu coś takiego co daje poczucie spokoju.
Wyczuwam w Panu dobro, chęć nauczania innych i dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą.
W dzisiejszych czasach, trudno jest znaleźć nauczycieli z powołania, po za tym jest Pan również artystą a to są piękne i wrażliwe dusze.

Michał zgłosił się na sesję na odległość z powodu uporczywego bólu kolana, uniemożliwiającego swobodne poruszanie się. PO jednej sesji uzdrawiania przez tel. napisał: „Nie wiem jakim sposobem, ale noga mnie nie boli, pozostał lekko ćmiący ból jak po zwykłym uderzeniu w stolik. Bardzo Panu dziękuję za sesję:) . Mam nadzieję, że kiedyś poznam Pana osobiście 🙂 . Pozdrawiam Michał.

A jego Partnerka dzień po uzdrawianiu pisze: „Antoni kolano nie boli. To jest hit. Dziękujemy za pomoc” serduszka. Powiem Ci, że jest to hit podwójny, bo chociaż mój chłopak to akceptuje, że ja się takimi tematami interesuję, ale on jest sceptyczny. On był wczoraj oszołomiony i powiedział, że wszystko, co powiedziałeś w rozmowie przed uzdrawianiem jest prawdą i dziwił się, skąd Ty to wiedziałeś. Wszystko o naszych relacjach, problemach powodujących problem z kolanem no i po prostu ta noga nie boli. Nie mógł zginać, nie mógł napinać, to go denerwowało, dzisiaj po prostu chodzi, zgina, wymachuje i mówi, ze ból po prostu ustąpił.

Janina: Dzień dobry Panie Antoni.

„Po sesji uzdrawiania zdecydowanie lepiej, Temperatura mi spadła i ból brzucha ustąpił. Mam nadzieję, że ten stan potrwa. Dziękuję Panu z całego serca za zaopiekowanie się mną”.

Historia z uzdrawianiem na odległość grupy uzdrowicieli.

3.10.2019, 17:00

Dzień Dobry, proszę o uzdrawianie na odległość mnie – bardzo wysokie ciśnienie wystąpiło, górne około 200, nie chcę iść do szpitala.

Antoni: Uzdrawiamy, dziękujemy pozdrowienia, dużo zdrowia. Antoni

3.10.2019, 19:00  Dziękuję, ciśnienie spada teraz jest 187/109 puls 74 , proszę nadal o wsparcie,

Dobrego,  Edyta

10.10.2019

Dzień Dobry, jest ogromna różnica z ciśnieniem. Już jest ustabilizowane czyli 130/90 lub 128/80

Jest naprawdę dobrze. Naprawdę. Nie ma co porównywać z tym co było. Wcale.

Kardiolog powiedział, że mam powiększoną lewą komorę serca i coś tam z wyrzutem krwi, ale nie zapamiętałam. I powiedział, że nie mam tętniaka.  Nie dobrze jest być świadomym i myśleć i wymyślać, bo wyszło mi, że jak taki nagły gwałtowny wzrost ciśnienia co to było 220/ 123 i ból w dolnym odcinku kręgosłupa to może być też i tętniak. Kardiolog mówi, ze nie i że na echu serca tego nie widać. Badania usg zrobię. To tak. Dziękuje za wsparcie.

Dziękuje za uzdrawianie na odległość.

Już nie jawi mi się rzeczywistość jako tragedia tylko, że będzie dobrze.

No bo taka żaba potrafi samo-zregenerować swoje serce i oczy, a my ludzie mamy te same geny, które żaba używa do regeneracji no to tylko kwestia czasu. I umiejętności? Wiary? Dobrego, Edyta

The Course Spiritual Healing was very good, including information, practise and meditation. The group was excellent! Beautiful souls – I connected to many of them. I realised a lots of things, what is needed to be healed in myself, whom to forgive, who to let go, what to accept or who to love first. The course allowed me to realise what is my path. I enjoyed healing others and talking to others made me realize that I have a lot of potential to help others. Thank you very much.