Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Uzdrawianie wewnetrznego dziecka

 

“Uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka jest źródłem siły życiowej i twórczości, pozwalając nam znaleźć nową radość i energię w życiu”.

– John Bradshaw

Najbliższy termin 19.11.2023 / niedziela

zgłoś zainteresaowanie

Warszawa / online. Warsztat jednodniowy. Wyślij maila na adres biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu, datę oraz nr tel. kontaktowego lub zadzwoń +48 607387737.

Zajęcia również online – wygodnie i bez kosztów dojazdu

Dla kogo jest ten kurs

Kurs skierowany jest osób dorosłych, które czują się niespełnione w swoim życiem. Doświadczają bezsilności, bo nie wiedzą, jak zmienić swoją sytuację. Powodem tych trudności może być zranione i zablokowane wewnętrzne dziecko.

Opis zagadnień omawianych na kursie

Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka jest warsztatem, na którym uczestnicy wraz z prowadzącym będą odkrywać m.in. doświadczenia od poczęcia przez pierwsze lata życia. Będą je także uzdrawiać, aby w pełni odzyskać spokój i radość wewnętrzną, a także moc do tworzenia i przyciągania do siebie tego, czego pragną.
To, co nas najbardziej ogranicza przed osiągnięciem zdrowia i pełni życia jest w nas samych.

Relacje pierwotne pomiędzy dzieckiem i jego opiekunami (rodzicami) wytwarzają stosunek, jaki pozostaje w dziecku już później, jako w osobie dorosłej w relacji do świata zewnętrznego. Albo będzie ono optymistyczne i z pewnością siebie będzie realizować swoje zachcianki, pragnienia, marzenia albo będzie nauczone, aby filtrować swoją realizację, w obawie przed krytyką. Podejmiemy kroki do uwolnienia gop od traum i braku spontanicznej wiary w realizację Siebie. Przeszłość można zmienić poprzez jej uzdrowienie.

Efekty udziału w kursie

Nagrodą za uzdrawianie dzieciństwa często jest uzdrowienie relacji z najbliższymi oraz uzdrowienie ciała, jak i sytuacji życiowej. Przyczynia się to do wzrostu siły życiowej i pełnej akceptacji siebie. Przestajemy być ofiarą losu, a stajemy się osobą w pełni sił i poczucia własnej wartości gotową do realizowania wspaniałych planów życiowych już od teraz.

Warsztat pokaże sposoby, jak wsłuchiwać się, na co dzień w głos Wewnętrznego Dziecka i jak włączać jego potrzeby i odczucia w podejmowane decyzje w życiu oraz jak spowodować, aby Ono było naszym wsparciem. Nawiążemy też kontakt z duszą i ustawimy relacje z najbliższymi.

Prowadzący

Antoni Przechrzta – Kształcił się jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

 „Zdrowe Wewnętrzne Dziecko to pełnia sił życiowych, optymizmu i szczęścia”

– Antoni Przechrzta

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu, termin i nr telefonu kontktowego. Wskazany jest kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

350 zł – jeśli zgłosisz swój udział na 1 dzień przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

400 zł – jeśli zgłosisz się w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Wpłatę zrób proszę dopiero po potwierdzeniu udziału w kursie.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za 1 godz.

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są równeż zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje też możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

 

Opinie uczestników kursu

„Serdecznie polecam sam kurs 'Uzdrawianie wewnętrznego dziecka’  jak i niesamowite warsztaty  i wyjątkowe prowadzenie przez Antoniego Przechrztę”

„Dziękuję ,Dziękuję i jeszcze raz Dziękuję! Czuję ogromną wdzięczność za to, że wszechświat postawił na mojej drodze Antoniego.

Jest to człowiek o wielkim sercu !! Posiada ogromną wiedzę oraz umiejętność przekazywania jej w sposób prosty i zrozumiały . 

Z całego serca Polecam kursy każdemu !!!
Podczas kursów wglądamy wgłąb swojej duszy staramy się zrozumieć to co nas otacza i jak oddziałuje na nas .

Medytacje podczas których doznajemy bezwarunkowej miłości , spokoju , wdzięczności, a tak że uczymy się wybaczania /odpuszczania.
Uczymy się technik oraz doświadczamy przepływu energi podczas uzdrawiania co jest pięknym, magicznym doświadczeniem.️

Można by tu wiele pisać ale lepiej doświadczyć samemu!
Czekam na następne kursy zniecierpliwością !!!”  Kasia 2021