Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Tworzenie szczęśliwych zwiazków – uzdrawianie związków

Najbliższe terminy

Warszawa / online. Warsztat jednodniowy. Zapisz się na listę oczekujących – wyślij maila na adres biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu.

Zajęcia online – wygodnie i bez kosztów dojazdu

Obecnie kursy odbywają się w trybie stacjonarnym i onlin. Korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Wystarczy komputer ze zwykłym mikrofonem, kamerką i podłączeniem do internetu.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs skierowany jest do osób, które chcą stworzyć zdrowe więzi z najbliższymi i przyciągnąć do siebie odpowiednie osoby, partnera i wsparcie przyjaznych ludzi.

Dlaczego relacje są tak ważne?

Wszystko w naszym życiu opiera się na relacjach. Ta najważniejsza to związek mężczyzny z kobietą, ale ważnymi też dla dobrego funkcjonowania są też związki pomiędzy rodzicami i dziećmi, ex-partnerami, nasze związki z pracą, pieniędzmi, Aniołami i światem duchowym. Jeżeli jedno z ogniw nie funkcjonuje zdrowo wpływa ono na inne. Pracując nad relacjami można odnaleźć klucz do nowego, pełnego satysfakcji życia. Uzdrawiając relacje można odnaleźć klucz do nowego, pełnego satysfakcji życia. Trzeba tylko dowiedzieć się jak… i zainicjować proces.

Opis zagadnień omawianych na kursie

Na kursie poznasz metody / ćwiczenia służące do budowania satysfakcjonujących relacji. Materiałem do ćwiczeń dla każdego z uczestników jest ich konkretna sytuacja życiowa.

Zagadnienia poruszane na zajęciach:

  • jak odnaleźć idealnego mężczyznę / idealną kobietę i odbudować związek naszych marzeń,
  • jak uzdrowić obecne relacje,
  • psychoanaliza i diagnoza schematów,
  • uzdrawianie relacji z przeszłości,
  • rozpoznawanie zagadnień karmicznych,
  • wizja, jak odnaleźć Siebie,
  • budowanie więzi,
  • droga duszy.

Istnieje możliwość godzinowych sesji uzdrawiania relacji indywidualnie oraz w parach. W tej sprawie napisz na adres biuro@uzdrawianie.com

Prowadzący

Antoni Przechrzta – Kształcił się jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Tworzenie i uzdrawianie związków” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

450 zł – jeśli zapłacisz do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz, dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

500 zł – jeśli zapłacisz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za 60 minut

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są stacjonarnie w Warszawie i zdalnie (telefonicznie lub przez internet).

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Nim zrobisz wpłatę, zadzwoń albo napisz do nas, abyśy potwierdzili, czy kurs sie odbędzie.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu