Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Samorealizacja dla młodzieży

Najbliższe terminy

27 kwietnia 2024 r. (sobota) Warszawa / online. Kurs jednodniowy. Zapisz się na listę oczekujących – wyślij maila na adres na adres biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu.

Zajęcia w centrum Warszawy i online

Korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs skierowany jest do dzieci i młodzieży, którzy doświadczają trudności z codziennym funkcjonowaniu w otoczeniu dorosłych i rówieśników. Nie wiedzą, jak reagować na stres i naciski, jak rozmawiać z rodzicami i kolegami oraz jak się uczyć z przyjemnościa i bez stresu.

Odpowiedź na potrzeby dzieci i rodziców

Twórca kursu – Antoni Przechrzta – mówi o własnych doświadczeniach: „Teraz po dziesiątkach lat dostrzegam, że gdybym miał możliwość poznania tematów, które proponuję na teraz prowadzonych warsztatach wtedy, kiedy byłem w Twoim wieku, to mógłbym uniknąć wielu rozterek, błędów oraz strachu z powodu nieumiejętności odkrywania moich celów życiowych, braku wiedzy jak reagować na różne stresowe formy nacisków ze strony nauczycieli jak i braku umiejętności komunikowania się z rodziną i rówieśnikami, aby mieć ich wsparcie. Po namowie uczestników moich zajęć, którzy są rodzicami, skonstruowałem program szkolenia, które może być wsparciem dla młodzieży w każdej dziedzinie życia, pomagając z sukcesem zmierzyć się z wyzwaniami.

 

Szczególnie pandemia i czas po niej wytworzył potrzebę wsparcia młodzierzy w realizacji jej celów i interesów.

Program kursu

Ten kurs to nauka realizacji marzeń oraz wytyczania planów życiowych. Jeżeli zechcesz, to nauczysz się wsłuchiwać w głos wewnętrzny, poznasz sposoby odprężania się, relaksacji, motywowania siebie oraz wizualizacji co pomoże w realizacji marzeń. Poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem i otworzysz się na drogę pełną sukcesu, poćwiczysz oddychanie napełniające siebie energią życiową.

Na zajęciach dowiesz się jak:

  • odnaleźć siebie, swój cele życiowe,
  • wybrać szkołę, studia oraz zawód,
  • przygotować się do wyzwań jakie stawia nam świat,
  • wyrażać swoje ja,
  • odnaleźć się w relacjach z rodziną, aby mieć jej wsparcie a równocześnie iść własną drogą,
  • budować dobre relacje oraz jak pokierować swoim związkiem,
  • uzdrowić przeszłe zdarzenia,
  • radzić sobie ze stresem, z wyzwaniami w szkole (klasówki, egzaminy).

Istnieje możliwość odbycia indywidualnych godzinnych sesji z Twoim dzieckiem. W tej sprawie napisz na adres biuro@uzdrawianie.com

Prowadzący

Antoni Przechrzta – terapeuta, artysta i nauczyciel. Kształcił się jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Na co dzień pracuje z rozwowjem potencjału twórczego, uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Samorealizacja dla młodzieży” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie. 

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

450 zł – jeśli zapłacisz do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

500 zł – jeśli zapłacisz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za godz.

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są też zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje też możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu