Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Rozwój intuicji (I, II, III stopień)

Rozwój intuicji - Antoni Przechrzta

Poczuj Własną Moc Twórczą!

Poznaj Możliwości Swojej Intuicji!

Czy kierujesz się na co dzień gosem intuicji?

Czy znasz ludzi odnoszących sukcesy w życiu i biznesie dzięki intuicji?

Chciałbyś odkryć i uruchomić moc głosu wewnętrznego?

Kurs „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” to autorski program Antoniego Przechrzty, które pomoże Ci poznać i wykorzystać siłę intuicji we własnym życiu.

Najbliższe terminy

I stopień Widzenie Wewnętrzne
Warszawa i Online  15-16.06.2024 r. (sobota-niedziela)

II stopień Widzenie Zdalne
Bedzie podany później

III stopień Widzenie Zdalne – Jasnowidzenie – Channeling
Warszawa i Online będzie ustalony później

Intuition and Clairvoyance Development Course part I – inner viewing Warsaw i Online (course in English)

Zajęcia najczęściej odbywają się w godzinach: sobota 10:00-18:00 i niedziela 10:00-14:00, z przerwą na obiad o 13:30 w sobotę.

Zapraszamy również na Wakacje z Intuicją, Duchowym Uzdrawianiem i Sztuką 8-12.07.2024 r. Laskowa, Beskid Wyspowy

 

Zajęcia stacjonarnie w Warszawie i online (wygodnie i bez kosztów dojazdu).

Korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Posłuchaj, co autor kursu mówi na temat intuicji oraz jakie są różnice między kobietami a mężczyznami w tym zakresie.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” skierowany jest do osób, które chcą:

 • lepiej poznać możliwości swojej intuicji
 • zgłębić metody łączenia się z wewnętrznym głosem
 • wykorzystywać podpowiedzi intuicji w życiu prywatnym i zawodowym

Od czego zacząć doskonalenie intuicji

Zachęcamy do wysłuchania fragmentu zajęć „Wstęp do tematyki doskonalenia intuicji” prowadzonych przez Antoniego Przechrztę.

Program kursu

I stopień: Widzenie Wewnętrzne

Świadomość w sobie, trening uważności, metoda jednego słowa, medytacja i wizualizacja, podróż do dzieciństwa, jak usłyszeć głos wewnętrzny (pismo intuicyjne), psychometria: odczyt z włosa w kopercie (wprowadzenie), wprowadzenie do Stargate, wizja i projektowanie przyszłości.

Pierwszy stopień koncentruje się na odczycie informacji z siebie: na wsłuchiwaniu się we własną sytuację życiową, rozumienie siebie i poszukiwanie rozwiązań dla siebie. Służy też nawiązaniu kontaktu ze swoim wnętrzem. Służy też takiemu przygotowaniu własnego organizmu, aby w dalszych stopniach kursu uczestnicy mogli sobie radzić z bardziej zaawansowanymi ćwiczeniami dotyczącymi świata zewnętrznego.

II stopień: Widzenie Zdalne – Remote Viewing

Wprowadzenie do telepatii, wprowadzenie do widzenia zdalnego, metoda Stargate (podstawy), psychometria (podstawy), widzenie aury, tworzenie wizji według technik najbardziej uznanych ekstrasensów w historii, m.in. Nostradamus, Edgar Cayce, Ossowiecki, Klimuszko, a także pismo inspirowane (wprowadzenie).

Drugi stopień koncentruje się na pozazmysłowym odszukiwaniu informacji z zewnątrz.

III stopień: Postrzeganie Pozazmysłowe – Jasnowidzenie

Wielopoziomowy odczyt auryczny, telepatia i widzenie zdalne (poziom zaawansowany), metoda Stargate, psychometria – poziom zaawansowany, channeling i wgląd w poprzednie wcielenia.

Opis zagadnień omawianych na kursie

 • Rozpoznawanie i uwalnianie bloków z przeszłości: analiza w stanie alfa i theta przy współpracy z umysłem, prowadząca do zrozumienia i uzdrowienia sytuacji z przeszłości, która powodowała bloki emocjonalne, psychiczne i fizyczne.
 • Widzenie zdalne polega na dostrajaniu się do rzeczy, miejsca lub osoby, której szukamy, o której chcemy się czegoś dowiedzieć, zlokalizować ją, odczytać sytuację, w jakiej się ona znajduje, odległość tutaj nie odgrywa roli.
 • Przewidywanie przyszłości i projekcja przyszłości polegają na wczuwaniu się w rozwój sytuacji, na zasadzie dostrajania się z punktu widzenia naszej istniejącej rzeczywistości jako punktu odniesienia. Jeżeli ta przyszłość nie jest satysfakcjonująca – odnajdujemy możliwe opcje zmiany przyszłości. W tę pracę włączamy też w medytacji naszą nadświadomość i negocjujemy z podświadomością. Przewidywanie przyszłości obejmuje wgląd w rozwój przyszłych wydarzeń lokalnych i globalnych. Na warsztatach mieliśmy niezwykle trafne odczytywanie wydarzeń z przyszłości na świecie, np.: odnośnie zamachu na World Trade Centre w Nowym Jorku 11 września 2001 roku – na tydzień przed tym wydarzeniem.
 • Psychometria polega na odczytywaniu informacji na podstawie rzeczy, z którą osoba – o której chcemy się czegoś dowiedzieć – miała kontakt.
 • Pismo inspirowane to channeling polegający na spontanicznym docieraniu do informacji wewnętrznej i wydobywaniu jej poprzez pisanie.
 • Widzenie aury polega na takim przygotowaniu wzroku, aby gołym okiem zobaczyć co się dzieje w aurze człowieka. Wszyscy uczestnicy widzą aurę na zajęciach.

Na zajęciach stwarzamy warunki do tego, aby uczestnicy byli w stanie sami dotrzeć do ważnych dla nich informacji, które mogłyby im pomóc przetransformować własne życie. Jednym z głównych celów warsztatów Rozwoju Intuicji jest odkrywanie misji życiowej, czyli tego, co dla nas najlepsze oraz opracowywanie strategii realizacji celów. Drugim celem jest nauczenie się metod, które potrafią dać przewodnictwo dla innych.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dwujęzyczne dyplomy ukończenia kursu „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Opinie uczestników kursu

Przeczytaj, co o kursie „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” myślą jego absolwenci. Tu znajdziesz ich opinie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

“Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” – cena za pojedynczy stopień (I, II, III)

700 zł – jeśli zapiszesz się do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu. Najpierw skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, że jesteś na liście nim zrobisz wpłatę.

750 zł – jeśli zapiszesz się między 6 – 1 dniem od rozpoczęcia kursu. Wymagana jest opłata w całości przed rozpoczęciem kursu.

800 zł – jeśli zarezerwujesz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Jeśli zdecydujesz się opłacić wszystkie stopnie od I do III z góry – zyskujesz 10% zniżkę.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać temat intuicji, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena indywidualnej lekcji: 150 zł za godzinę.

Dla Twojej wygody spotkania mogą być prowadzone zdalnie (telefonicznie lub przez internet) ale i stacjonarnie w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

Więcej na temat intuicji

Poniżej zamieszczamy też listę artykułów i wywiadów, dzięki którym dowiesz się więcej na temat intuicji i poznasz bliżej autora kursu.

Przeczytaj wywiad z Antonim Przechrztą na temat rozwoju intuicji opublikowany w magazynie „Czwarty Wymiar” (07/2012) Irena A. Stanisławska „Masz dar”

Sprawdź, mówi co mówi nauka o warsztatach Antoniego Przechrzty, widzeniu zdalnym, prekognicji, telepatii i uzdrawianiu. Widzenie zdalne i prekognicja w świetle nauki – wypowiedź dr inż. Danuty Adamskiej-Rutkowskiej

Przeczytaj artykuł „Intuicja w biznesie” na temat dowodów na istnienie telepatii i jasnowidzenia – Anna Koniecka, magazyn VIP B&S

Przeczytaj artykuł „Jasnowidzenia można się nauczyć” (Magazyn „Gwiazdy”, listopad 2005)

Przeczytaj opisy odczytów z kursów „Rozwoju Intuicji-Jasnowidzenia”

Rozwój intuicji - Antoni Przechrzta

Poczuj Własną Moc Twórczą!

Poznaj Możliwości Swojej Intuicji!

Czy kierujesz się na co dzień głosem intuicji?

Czy znasz ludzi odnoszących sukcesy w życiu i biznesie dzięki intuicji?

Chciałbyś odkryć i uruchomić moc głosu wewnętrznego?

Kurs „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” to autorski program Antoniego Przechrzty, które pomoże Ci poznać i wykorzystać siłę intuicji we własnym życiu.

Najbliższe terminy

 

Wakacje z intuicją, rozwojem duchowym i sztuką

Zajęcia najczęściej odbywają się w godzinach: sobota 10:00-18:00 i niedziela 10:00-14:00, z przerwą na obiad o 13:30 w sobotę.

Dodatkowo w sezonie letnim zapraszamy na Wakacje z  Intuicją, Rozwojem Duchowym i Sztuką.

Zajęcia online – wygodnie i bez kosztów dojazdu

Obecnie kursy odbywają się w grupach w Warszawie i online. Korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Wystarczy komputer ze zwykłym mikrofonem, kamerką i podłączeniem do internetu.

Posłuchaj, co autor kursu i prowadzący Antoni Przechrzta mówi na temat intuicji oraz jakie są różnice między kobietami a mężczyznami w tym zakresie.

Dla kogo jest ten kurs

Kurs „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” skierowany jest do osób, które chcą:

 • lepiej poznać możliwości swojej intuicji
 • zgłębić metody łączenia się z wewnętrznym głosem
 • wykorzystywać podpowiedzi intuicji w życiu prywatnym i zawodowym

Od czego zacząć doskonalenie intuicji

Zachęcamy do wysłuchania fragmentu zajęć „Wstęp do tematyki doskonalenia intuicji” prowadzonych przez Antoniego Przechrztę.

Program kursu

I stopień: Widzenie Wewnętrzne

Świadomość w sobie, trening uważności, metoda jednego słowa, medytacja i wizualizacja, podróż do dzieciństwa, jak usłyszeć głos wewnętrzny (pismo intuicyjne), psychometria: odczyt z włosa w kopercie (wprowadzenie), wprowadzenie do Stargate, wizja i projektowanie przyszłości.

Pierwszy stopień koncentruje się na odczycie informacji z siebie: na wsłuchiwaniu się we własną sytuację życiową, rozumienie siebie i poszukiwanie rozwiązań dla siebie. Służy też nawiązaniu kontaktu ze swoim wnętrzem. Służy też takiemu przygotowaniu własnego organizmu, aby w dalszych stopniach kursu uczestnicy mogli sobie radzić z bardziej zaawansowanymi ćwiczeniami dotyczącymi świata zewnętrznego.

II stopień: Widzenie Zdalne – Remote Viewing

Wprowadzenie do telepatii, wprowadzenie do widzenia zdalnego, metoda Stargate (podstawy), psychometria (podstawy), widzenie aury, tworzenie wizji według technik najbardziej uznanych ekstrasensów w historii, m.in. Nostradamus, Edgar Cayce, Ossowiecki, Klimuszko, a także pismo inspirowane (wprowadzenie).

Drugi stopień koncentruje się na pozazmysłowym odszukiwaniu informacji z zewnątrz.

III stopień: Postrzeganie Pozazmysłowe – Jasnowidzenie

Wielopoziomowy odczyt auryczny, telepatia i widzenie zdalne (poziom zaawansowany), psychometria – poziom zaawansowany, channeling i wgląd w poprzednie wcielenia.

Opis zagadnień omawianych na kursie

 • Rozpoznawanie i uwalnianie bloków z przeszłości: analiza w stanie alfa i theta przy współpracy z umysłem, prowadząca do zrozumienia i uzdrowienia sytuacji z przeszłości, która powodowała bloki emocjonalne, psychiczne i fizyczne.
 • Widzenie zdalne polega na dostrajaniu się do rzeczy, miejsca lub osoby, której szukamy, o której chcemy się czegoś dowiedzieć, zlokalizować ją, odczytać sytuację, w jakiej się ona znajduje, odległość tutaj nie odgrywa roli.
 • Przewidywanie przyszłości i projekcja przyszłości polegają na wczuwaniu się w rozwój sytuacji, na zasadzie dostrajania się z punktu widzenia naszej istniejącej rzeczywistości jako punktu odniesienia. Jeżeli ta przyszłość nie jest satysfakcjonująca – odnajdujemy możliwe opcje zmiany przyszłości. W tę pracę włączamy też w medytacji naszą nadświadomość i negocjujemy z podświadomością. Przewidywanie przyszłości obejmuje wgląd w rozwój przyszłych wydarzeń lokalnych i globalnych. Na warsztatach mieliśmy niezwykle trafne odczytywanie wydarzeń z przyszłości na świecie, np.: odnośnie zamachu na World Trade Centre w Nowym Jorku 11 września 2001 roku – na tydzień przed tym wydarzeniem.
 • Psychometria polega na odczytywaniu informacji na podstawie rzeczy, z którą osoba – o której chcemy się czegoś dowiedzieć – miała kontakt.
 • Pismo inspirowane to channeling polegający na spontanicznym docieraniu do informacji wewnętrznej i wydobywaniu jej poprzez pisanie.
 • Widzenie aury polega na takim przygotowaniu wzroku, aby gołym okiem zobaczyć co się dzieje w aurze człowieka. Wszyscy uczestnicy widzą aurę na zajęciach.

Na zajęciach stwarzamy warunki do tego, aby uczestnicy byli w stanie sami dotrzeć do ważnych dla nich informacji, które mogłyby im pomóc przetransformować własne życie. Jednym z głównych celów warsztatów Rozwoju Intuicji jest odkrywanie misji życiowej, czyli tego, co dla nas najlepsze oraz opracowywanie strategii realizacji celów. Drugim celem jest nauczenie się metod, które potrafią dać przewodnictwo dla innych.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

Opinie uczestników kursu

Przeczytaj, co o kursie „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” myślą jego absolwenci. Tu znajdziesz ich opinie.

Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności

“Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” – cena za pojedynczy stopień (I, II, III)

500 zł – jeśli zapłacisz do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu.

550 zł – jeśli zapłacisz między 6 – 1 dniem od rozpoczęcia kursu. Wymagana jest opłata w całości przed rozpoczęciem kursu.

600 zł – jeśli zapłacisz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Jeśli zdecydujesz się opłacić wszystkie stopnie od I do III z góry – zyskujesz 10% zniżkę.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać temat intuicji, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje i sesje z Antonim Przechrztą.

Cena indywidualnej lekcji: 150 zł / godz.

Dla Twojej wygody spotkania prowadzone są zdalnie (telefonicznie lub przez internet). Istnieje też możliwość spotkania w Warszawie.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

Więcej na temat intuicji

Zastanawiasz się, czy kurs „Rozwój Intuicji – Postrzegania Pozazmysłowego” jest dla Ciebie? Posłuchaj autora kursu. Oto bezpośrednie zaproszenie od prowadzącego – Antoniego Przechrzty.

Poniżej zamieszczamy też listę artykułów i wywiadów, dzięki którym dowiesz się więcej na temat intuicji i poznasz bliżej autora kursu.

Przeczytaj wywiad z Antonim Przechrztą na temat rozwoju intuicji opublikowany w magazynie „Czwarty Wymiar” (07/2012) Irena A. Stanisławska „Masz dar”

Sprawdź, mówi co mówi nauka o warsztatach Antoniego Przechrzty, widzeniu zdalnym, prekognicji, telepatii i uzdrawianiu. Widzenie zdalne i prekognicja w świetle nauki – wypowiedź dr inż. Danuty Adamskiej-Rutkowskiej

Przeczytaj artykuł „Intuicja w biznesie” na temat dowodów na istnienie telepatii i jasnowidzenia – Anna Koniecka, magazyn VIP B&S

Przeczytaj artykuł „Jasnowidzenia można się nauczyć” (Magazyn „Gwiazdy”, listopad 2005)

Przeczytaj opisy odczytów z kursów „Rozwoju Intuicji-Jasnowidzenia”