Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Mistyczne uzdrawianie

Mistyczne Uzdrawianie – kurs w Laskowej ( Beskid Wyspowy) i online Sobota – Niedziela 3 – 4 sierpnia 2024 r.

Warsztaty manifestacji marzeń i subtelnego uzdrawiania,

które poprowadzi Antoni Przechrzta M.A.

W programie:

 • nauka manifestacji celów
 • budowanie ekologii manifestacji
 • wizja i misja życia
 • narzędzia budowania wiary i pomocnych przekonań
 • analiza cudów i działalności terapeutycznej Jezusa
 • współcześni mistycy i ich dzieła
 • budowanie mocy duchowej
 • subtelne metody uzdrawiania
 • o egzorcyzmach

Zajęcia skierowane do osób szczególnie chcących uzdrowić swoją sytuację i nauczyć się bardzo subtelnych, duchowych metod wsparcia i uzdrawiania, też na odległość.

Godziny zajęć: sobota 10 do 18 i niedziela 10 – 14 z przerwa na obiad w sobotę. 

Trzeba wysłać maila (biuro@uzdrawianie.com) albo smsa +48607387737, aby się zapisać.

Dla kogo jest ten kurs

Warsztaty skierowane są do terapeutów, absolwentów kursów duchowego uzdrawiania, osób zaangażowanych w duchowy rozwój i tych, którzy chcieliby uzdrowić swoje życie i nadać mu głębszy sens.

Jeżeli zamierzasz wziąć udział w kursie stacjonarnym, do czego zapraszamy, to proszę poinformuj nas o tym wcześniej najlepiej dzwoniąc tel. +48 607 38 7737 .

Zajęcia najczęściej odbywają się w godzinach: sobota 10:00-18:00 i niedziela 10:00-14:00, z przerwą na obiad o 13:30 w sobotę.

Dla osób, które chcą wziąć udział zdalnie korzystamy z bezpłatnej dla uczestników platformy Zoom, która umożliwia bezpośredni udział w zajęciach, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Wystarczy komputer ze zwykłym mikrofonem, kamerką i podłączeniem do internetu. 

Nasze podejście

Wszystkie najnowsze metody realizacji celów, metody uzdrawiania czy osiągania pełni życiowej – od NLP do rozmaitych współczesnych kursów rozwoju – pierwotnie pochodzą przede wszystkim z przekazów biblijnych o nauczaniu i uzdrawianiu Jezusa oraz z tradycji uzdrowicielskich pierwszych Chrześcijan. Warto dodać, że swój dorobek w tej dziedzinie wniosła też wiedza praktyczna z innych religii: buddyzm (tao), hinduizm (joga), islam (sufizm) i judaizm (kabała).

Esencją przekazu Jezusa jest fakt, że człowiek przede wszystkim jest istotą duchową, która – aby mogła spełniać swoje cele w życiu – powinna uwzględnić sferę duszy jako integralną z resztą człowieka. Każdy człowiek ma dostęp do Źródła, do Boskiej mocy. Może więc uzdrawiać i tworzyć rzeczy niezwykłe. Może mieć dostęp do Boskiej inspiracji, która naprowadza go na misję życiową, pozwala zrozumieć i wspomóc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

W przeciwieństwie do wielu metod, które izolują techniki wyłącznie dla realizacji celów czy woli człowieka, na kursie Mistyczne uzdrawianie przede wszystkim nawiążemy połączenie pomiędzy duszą a ciałem. Zajrzymy też do przekonań z przeszłości i przetransformujemy je tak, aby pomagały żyć i być w pełni zdrowia. Zdefiniujemy naszą misję życiową, a także omówimy sposoby uwolnienia od zewnętrznych przeszkód, aby w pełni i z entuzjazmem zrealizować swoje zamierzenia.

Program warsztatów

 • Nauka manifestacji celów
 • Budowanie ekologii manifestacji
 • Wizja i misja życia
 • Narzędzia budowania wiary
 • Analiza cudów i działalności terapeutycznej Jezusa
 • Współcześni mistycy i ich dzieła
 • Budowanie mocy duchowej
 • Subtelne metody uzdrawiania
 • O egzorcyzmach

Opis zagadnień omawianych na kursie

Czy coś dobrego w naszym życiu spełni się, czy nie – w dużej mierze zależy od naszej umiejętności budowania wiary i zastosowania specjalistycznej wiedzy: jak pokierować myślami, emocjami, by wprowadzić w życie swoje plany.

Poznajemy też warunki, jakie powinny być spełnione, aby nastąpiło trwałe uzdrowienie z choroby bądź trudnej sytuacji. Łączymy się z Boską Obecnością Jezusa i wszyscy ją bardzo mocno czujemy. Omawiamy współczesne zagadnienia zniewolenia i egzorcyzmów.

„Choroba jest obroną przed prawdą a uzdrowienie jest uwolnieniem od lęku. Aby się uzdrowić, trzeba poznać, co powoduje w nas lęk, strach i w jaki sposób te obszary można odblokować i uwolnić, a w zamian wypełnić nowym sensem życia i działaniem twórczym: samorealizacją.”  – Antoni Przechrzta

„Jezus był wielkim uzdrowicielem. Biblia  (Ewangelie) mówią o wielu indywidualnych i grupowych uzdrowieniach dokonanych przez Chrystusa i apostołów. Do uzdrawiania używali oni pośrednictwa dotyku, śliny, błota i tkanin jak również modlitw, egzorcyzmów, wiary i współczucia.

Fragment podręcznika „Podstawy Medycyny Komplementarnej i Alternatywnej” pod redakcją: Wayne B. Jonas i Jeffrey S. Levin  Leczenie duchowe – Daniel J. Benor

Prowadzący

Antoni Przechrzta – certyfikowany nauczyciel z 30 letnią praktyką uzdrowicielską. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie.

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Dyplomy

Absolwenci kursu uzyskują dyplomy ukończenia kursu „Mistyczne uzdrawianie ” sygnowane przez Instytut Realizacji Siebie.

 Zapisy

Wystarczy wysłać maila na biuro@uzdrawianie.com podając nazwę kursu i termin. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 607 387 737. Pamiętaj, że im szybciej rezerwujesz swoje miejsce, tym mniej płacisz. Poniżej szczegóły.

Płatności 

700 zł – jeśli zapłacisz do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Udział w kursie rezerwujesz dokonując przedpłaty (100 zł), a następnie pozostałej kwoty przed rozpoczęciem kursu. Jeżeli chcesz byc na kursie w Warszawie zadzwoń najpierw do nas.

750 zł – jeśli zapłacisz między 6 – 1 dniem od rozpoczęcia kursu. Wymagana jest opłata w całości przed rozpoczęciem kursu.

800 zł – jeśli zapłacisz w dniu kursu. Wymagana jest opłata w całości.

Jak obniżyć koszt tego kursu

Zaproś inne osoby, wyślij maila, podziel się informacją w mediach społecznościowych, czy bezpośredniej rozmowie.

Każda osoba, która przyjdzie na kurs z twojej rekomendacji – obniża cenę Twojego kursu o 20%. Cztery osoby z Twojej rekomendacji sprawiają, że Twój kurs jest bezpłatny.

Zniżki od 50% do 100% dla absolwentów!

Praktyka czyni mistrza, dlatego rekomendujemy okresowe powtarzanie kursu – dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie, gdy przyjdą z nowym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe wsparcie indywidualne

Jeśli chcesz zgłębiać tematy poruszane na warsztatach, także poza ramami kursu – zapraszamy na prywatne lekcje z Antonim Przechrztą.

Cena prywatnej lekcji: 150 zł za 1 godz.

Spotkania w Warszawie i przez internet / telefon co dla osób z zagranicy czy z daleka jest ogromnym ułatwieniem.

Jeśli chcesz zarezerwować pakiet kilku lekcji lub rozważasz długoterminową współpracę, to napisz na adres biuro@uzdrawianie.com a cenę ustalimy indywidualnie.

Wpłaty

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Instytut Realizacji Siebie

83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 (BNP Paribas)

Nim wpłacisz upewnij się, że jesteś na liście uczestników.

W tytule wpłaty prosimy podać nazwę kursu

 Opinie uczestników kursu

Przeczytaj, co o kursie „Mistyczne Uzdrawianie” myślą jego absolwenci.

„Chciałam coś powiedzieć związanego z postacią Jezusa:

Antoni ma tutaj u Siebie taki kurs Mistyczne Uzdrawianie. Ten kurs jest moim zdaniem najlepszy z kursów Antoniego, bo ja byłam na wielu oprócz jednego.

No i ze swojej strony chciałam Wam bardzo polecić ten kurs, jeżeli bliska Wam jest postać Jezusa, jeżeli chcielibyście z nim nawiązać głębszą relację.

Antoni poprosił mnie, abym napisała recenzję dotyczącą tego kursu.

Ja na prawdę próbowałam to robić, podchodziłam do tego przynajmniej 4 razy. Nie udało mi się to dlatego, że te doświadczenia, te emocje z tego kursu, ta Obecność Jezusa w trakcie tego kursu – to tego się nie da opisać słowami i dlatego Antoni przyjmij zamiast tej recenzji słowa: z serca polecam”.

Agnieszka 2023 r.

„Kurs „Mistyczne Uzdrawianie śladami Jezusa” dał mi możliwość nawiązania duchowej obecności z postacią Jezusa. Podczas ćwiczeń czułem taką wielka miłość wszechogarniająca mnie jakby wchodziła do środka, do serca, a także jakby mnie otaczała i opływała. Do doświadczenie było tak wzruszające, że same łzy po prostu płynęły. Czułem, jakby rozpuszczały we mnie strach i bezsilność. Analizy zagadnień – przekonań też były bardzo pomocne, bo uświadomiłem sobie, że nadal gdzieś wewnątrz mnie tkwił strach i obawa.”

„Uzdrawiający przepływ obecności Jezusa we mnie wraz z bardzo osobistym dla mnie przesłaniem wzmocnił mnie i pozwoliło mojemu sercu poczuć komfort i błogosławieństwo dawno już nieodczuwane przez mnie. Chciałbym w takim stanie czuć się na co dzień.” Jan

„Kurs bardzo głęboki, przynajmniej dla mnie. Poszłam z intencją bardzo osobistą i stało się. Zobaczyłam siebie wielopłaszczyznowo, w nowym świetle, spojrzałam z zupełnie nowej perspektywy na tu i teraz. Przez ostatnie miesiące miałam dużo pracy zawodowej, zapędziłam się, zapomniałam o osobie….”

„Kurs pozwolił mi zatrzymać się i zobaczyć na nowo najważniejsze priorytety, zrewidowałam swoje cele, ujrzałam je w nowym świetle, zrozumiałam, że nowe podejście przyniesie nowe rezultaty.”

„Niby prawie wszystko było, co czułam, wiedziałam, czytałam, czy słyszałam, ale podane w nowym wydaniu, jako kwintesencja wszystkiego, co jest, kwintesencja Pełni, co najważniejsze, z nową energią, nowym podejściem, pełnym wiary, ufności i nadziei.”

„Odkryłam na nowo siebie, kurs skłonił mnie do przemyślenia moich strategii działania, zobaczyłam nowe kreatywne, niecodzienne rozwiązania.”

„Pojawiły się nowe, niespodziewane możliwości, i to natychmiast, nowe osoby do współpracy zawodowej.”

„Polecam kurs z całego serca, a szczególnie, jeśli wkradła się, choć kropelka zwątpienia – po kursie odzyskasz pełną wiarę, moc możliwości i zaufanie, że masz pełne prowadzenie.”

„Chcesz CUDÓW, to się na nie otwórz!”

„Chcesz zamanifestować swoje cele, poczuć i zobaczyć wizję i misję życia, zbudować swoją wewnętrzną MOC, to ten kurs jest dla Ciebie.”

„Dziękuję Antoni za piękny czas na kursie”. Aneta 

„Opowiem Wam krótko o tym, czego nauczyłam się na kursie Podglądanie Cudów Jezusa – Manifestacji Celów i co on mi dał. Każdy z nas pewnie nie raz zadawał sobie pytania: po co tu jestem, jaki jest sens mojego życia, w jakim kierunku ono zmierza. Co zrobić, aby moje życie nabrało kolorytu, magii i głębi? Co tak naprawdę chcę w życiu robić, abym mogła poczuć się spełniona? Odpowiedzi na te pytania nie znalazłam w świecie zewnętrznym, nikt nie był w stanie mi powiedzieć, co tak naprawdę jest dla mnie dobre, bo tylko ja mogę – zaglądając do własnego wnętrza, do rdzenia swojej istoty – znaleźć odpowiedzi na te pytania. I znalazłam, podczas głębokiej medytacji prowadzonej przez Antoniego, odpowiedź w postaci odczucia, jak za mgiełką, niewyraźnie, a jednak pewnie. Nie sposób wytłumaczyć tego racjonalnie. Zadania, cele i zamierzenia mojej duszy, które odkryłam, są dla mnie wyzwaniem, ale znalazłam odwagę do podejmowania decyzji zmierzających do osiągnięcia moich celów, odwagę do stawiania kroków i w sercu mam pewność, że to, co robię, jest właściwe. Wiem, kiedy działać, a kiedy się zatrzymać, będąc głęboko przekonaną, że oto teraz Wszechświat działa ze mną, pomagając mi zrealizować moje zamierzenia. I choć czasem popełniam błędy, napotykam na przeszkody czy trudności, to mimo wszystko stawiam kolejny krok do przodu, bo wiem, że one są po to, aby umocnić mojego ducha, ożywić serce, napełnić na nowo chęcią i entuzjazmem do działania 

Tak było w moim przypadku, a jak będzie w Twoim?” Kasia

„To pewnie jeden z najbardziej ciekawych, głębokich i mistycznych kursów jakie prowadzi Antoni. Jestem wzruszona. To działa.” Janina

„Ten kurs dał mi więcej niż się spodziewałam. Wiem nad czym głównie mam pracować (zwalczenie „wirusów”, które przeszkadzają w realizacji celów oraz głębszą duchową analizą kim jestem i jaka jest moja misja). Jednocześnie otrzymałam potwierdzenie tego nad czym już pracowałam. Należy pielęgnować w sobie tę radość i lekkość, która przybliża obecność aniołów i dobrych duchów (czego w takim stanie ducha niejednokrotnie doświadczyłam). Nie mam już wątpliwości, że takie lekkie, radosne podejście do pacjentów (niemal jakby to była zabawa) nie jest niczym złym i tylko pomaga w uzdrawianiu.

Dziękuję Antoni, pozdrawiam wszystkich.” Ewa

„Jadąc na kurs rozmyślałam: co przyjdzie mi zmienić, co przełamać, a w co uwierzyć, jaka prawda mnie zaskoczy, a jaka przyświeci na drodze mojego życia?. Od dawna czułam wewnątrz wołanie: musisz wzmocnić swoją WIARĘ, wiarę w siebie, w to co umiesz i co potrafisz, musisz uwierzyć, że masz MOC. Odkryj ją w sobie. Ona czeka w głębi twojej duszy, czeka aż wydostanie się na powierzchnie wody i będzie pływać na falach ją kołyszących. Ta moc jest od dawna. Musisz stworzyć drogę do wyjścia.

I dowiedziałam się jak budować tę drogę. Jedna z nich została mi wskazana podczas „medytacji w Palestynie” w rozmowie z Jezusem. Powiedział do mnie: Otwórz swoje serce i kochaj ludzi. To jest klucz, klucz do wrót wszechświata. To droga do miłości, miłości uniwersalnej. To jak rozwiązanie zagadki. Te słowa przyświecają mi codziennie i wtedy jak „chodzę po wodzie” i po ziemi. Wzmocniła się też moja wiara. Uwierzyłam, uwierzyłam wreszcie w swoją moc i potęgę, potęgę ludzkich możliwości i zdolności ludzkiego ciała. To jak odnalezienie brakującego ogniwa. Zaczął się proces regeneracji ciała, umysłu i duszy. Świadomość samej siebie i swoich ogromnych sił w zestrojeniu się do Boga wzrosła. To wspaniałe uczucie jak zwiększa się moja świadomość, to jak rosnąca przestrzeń bez ograniczeń i końca.

Już wiem, jak budować swoje życie. Mam plan, wizję i misję, których będę się trzymać i mam narzędzia by je zbudować i zrealizować.

Kurs Manifestacji Celów to jak potężny rozwój Ducha, jak krok naprzód, krok ku drodze jasnej i świetlistej. Drodze do światła, gdzie Cuda się zdarzają, jeśli tylko tego chcemy. Ta droga prowadzi do bycia szczęśliwym i prawdziwym człowiekiem – a czyż to nie CUD???” Magdalena