Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Usłysz głos Duszy („Szaman” nr 12/2002)

Usłysz głos Duszy

artykuł  „Szaman” nr 12/2002  Antoni  Przechrzta
Usłysz głos Duszy

artykuł Antoniego Przechrzty „Szaman” nr 12/2002

Każdy z nas ma w sobie duszę, która jest naszą mądrością, ma niezwykłe możliwości: potrafi widzieć przeszłość i przyszłość, ma głębokie zrozumienie rzeczywistości. Dusza potrafi podróżować i nawiązywać sprzyjające nam kontakty z innymi wymiarami. Jest ona częścią nas, która jest najbardziej istotna, piękna i wartościowa.

Myśląc o duszy nasuwa się pytanie: gdzie, w jakim wymiarze najbardziej istniejemy. Czy w świecie materii, emocji, intelektu czy ducha? Czy uwzględniamy wszystkie płaszczyzny egzystencji w naszym działaniu? Aby to sprawdzić, trzeba by zapytać: po co żyję? Czy jestem zupełnie spokojny i odczuwam radość życia? Czy jestem inspirowany wewnętrznie do działania, które ma dla mnie sens i ubogaca innych? Jeżeli tak, to znaczy, że mam dobrą łączność ze swoją duszą, że ja o nią się troszczę, a Ona o mnie i razem jesteśmy szczęśliwi.

Bez kontaktu z naszą duszą trudno o głębsze spojrzenie w naszą rzeczywistość, brakuje nam sensu życia i działamy na oślep, nie zawsze robimy to, co rzeczywiście dla nas ma sens. Kontakt z duszą otwiera nas na obszary uzdrowienia siebie i innych przez dostrojenie się do Boskiej obecności w nas. Ta obecność jest w stanie odbierać informacje: jasnowidzieć – jasnosłyszeć w przewidywaniu możliwej i korzystnej przyszłości, w rozpoznawaniu złożoności sytuacji w jakiej jesteśmy i odszukiwaniu dróg wyjścia. Bardzo często informacja, właściwe zrozumienie rzeczywistości, już są uzdrowieniem, drogą do sukcesu. Otwarcie się na naszą duszę uruchamia intuicję, która jest niezawodna, ale potrzeba zaufania, doświadczenia i wiedzy, aby zrozumieć jej język. Każda informacja ma punkt odniesienia, termin ważności, miejsce realizacji, osoby których dotyczy itd. Jeżeli np. moja intuicja podpowie mi, żeby nagle jechać do Polski, to jeszcze chciałbym odkryć kontekst: co się mogło wydarzyć, muszę użyć mojego umysłu, wczuć się w więcej informacji odnośnie kiedy, do kogo, po co, jak się przygotować w podróż, na jak długo. Sama szczątkowa informacja nie wystarczy i dlatego jeżeli terapeuta chce przekazać wiadomość z jasnowidzenia pacjentowi odnośnie przyszłości ma do wyboru: albo musi go prowadzić punkt po punkcie przez życie, albo może uruchomić w nim jego własny potencjał, kontakt z duchowością i wtedy pacjent sam w twórczy sposób pokieruje swoim życiem. Ja wolę to ostatnie, otrzymuję wtedy mniej telefonów w środku nocy odnośnie kolejnych szczegółów danego działania. Dostrajaniu do naszej duszy służą kursy jasnowidzenia. Do dotarcia do obszarów duszy potrzebne jest dążenie do harmonii ze sobą i z otaczającym nas światem oraz ciągłego odkrywania i uzdrawiania życia. Kiedy już otrzymamy jakieś wskazówki ze świata ducha, to potrzeba wtedy jeszcze konstruktywnego i twórczego działania, aby z szacunkiem je spożytkować. Bez działania kontakt zanika, natomiast jeżeli działamy pod wpływem informacji otrzymanej z naszego wnętrza, będziemy otrzymywać jej coraz to więcej i czuć się lepiej, lepiej też będziemy sobie radzić z wyzwaniami naszego życia.

Proste. Życzę sukcesów.

Antoni Przechrzta