Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Czy każdy może stać się jasnowidzącym? („Szaman” Nr 1/04)

Czy każdy może stać się jasnowidzącym?

Temat Jasnowidzenie staje się coraz to bardziej popularny. Jasnowidzenia można się nauczyć. Od trzech lat prowadzę w Polsce Kursy Jasnowidzenia, które rozwijają u uczestników zdolności intuicyjne i uczą jak stosować je w praktyce w każdej dziedzinie życia począwszy od zdrowia aż do pełnej realizacji w życiu prywatnym i zawodowym. Umysł człowieka jest częścią umysłu wszechświata, jesteśmy więc w stanie dotrzeć do wszelkich potrzebnych nam informacji, jeżeli tylko wiemy jak. Musimy zsynchronizować nasze obie półkule a właściwie pobudzić prawą, która nie była przez lata szkolne rozwijana: uczono nas tylko logicznego myślenia, a zapominano o połączeniu z myśleniem abstrakcyjnym. Jak można poradzić sobie w ciężkich czasach?

Uruchamiając jasnowidzenie odkrywamy sposoby, jak zaradzić w trudnej sytuacji, do kogo się udać, z jakim pomysłem i w jakiej formie. Z badań wynika, że biznesmeni którzy osiągają najlepsze efekty to ludzie o niezwykle rozwiniętych zdolnościach jasnowidzenia, telepatii i prekognicji. Poprzez jasnowidzenie można otrzymać informacje odnośnie zmian na giełdzie walutowej, ostrzeżenia co do stanu naszego zdrowia, odpowiedzi na wyzwania związane z pracą. Są to bardzo pożyteczne umiejętności, szczególnie dla osób, które muszą szybko podejmować ważne decyzje, odnaleźć ważne rozwiązania w natłoku bombardujących nas informacji.

Telepatia umożliwia nam odczytywanie i wysyłanie myśli na odległość. Pozwala też na kontakt z osobami, które zmarły, uzdrawiając relacje i sytuacje, które nie udało nam się rozwiązać wcześniej.

Pani Agnieszka uważała, że jej matka nigdy jej nie kochała i źle ją traktowała. Czuła się zraniona, ofiarą losu. Nawet po śmierci odczuwała jej destruktywną obecność. W czasie medytacji jej mama porozumiała się z nią i prosiła o przebaczenie. Łzy płynęły a po łzach nastąpił spokój wewnętrzny, puściły ciężkie emocje i Agnieszka zaczęła sobie radzić, stała się osobą pogodną i otrzymała wspaniałą pracę. Jeżeli jakieś sprawy nie są załatwione z osobami, które odeszły, to medytacja uwalniająca będzie okazją do uwolnienia ich i siebie w bezinteresownej miłości.

W naszych medytacjach powracamy też do poprzedniego życia, gdyż ono może rzutować na naszą obecną sytuację. Ela była bardzo wystraszona większość życia, nic jej nie wychodziło, cierpiała na depresję. W szkole podstawowej ze swoją klasą pojechała do Oświęcimia. Zemdlała blisko komór gazowych. O co chodziło? Dopiero w ćwiczeniu widzenia przeszłości odkryła, że w poprzednim życiu była Żydówką, zginęła od uderzeń kolbą w głowę właśnie w Oświęcimiu. Pozostałością była podwójna blizna na głowie. Po uzdrowieniu tego okresu powoli zaczęła funkcjonować w życiu coraz to lepiej.

Istotnym jest aby zrozumieć sytuację, w której się znajdujemy, aby wczuć się w nasze możliwości w danym momencie, aby osiągnąć to, co najwspanialsze, a odpuścić sobie to co może nas obciąża, po wcześniejszym uzdrowieniu. Tu jasnowidzenie podsuwa nam sytuacje, które muszą być załatwione i sposoby ich załatwienia. Patrząc na człowieka udaje nam się odczytać to co on czuje, co myśli, przez co przechodzi, jak najlepiej można mu pomóc. I tu jasnowidzenie pomocne jest dla lekarzy i psychoterapeutów. Jak je rozwinąć?

Istnieją proste sposoby, które kiedy zaaplikowane w życiu, nawet przy minimalnym zaangażowaniu dają dobre efekty. Jasnowidzenie pomoże nam w odkryciu głębszego sensu życia, w stawaniu się człowiekiem bardziej duchowym, w tworzeniu wizji przyszłości i uzupełnianiu jej o intuicję, przez co możemy podjąć właściwe kroki w budowaniu naszej przyszłości, która nie jest do końca określona jako przeznaczenie.

Na początku nowego roku bardzo ważnym jest, aby zobaczyć, co nas w tym roku czeka, a jeszcze ważniejszym, aby odnaleźć sposoby do zrealizowania to, czego pragniemy, aby być szczęśliwym.

I tego z całego serca Wam i sobie życzę.

Antoni Przechrzta   Szaman styczeń 2004 NR 1