Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Masz Dar o nauce jasnowidzenia wywiad z Antonim Przechrztą IV Wymiarze 7.2012

4.08.2012

Wywiad z Antonim Przechrztą w  IV Wymiarze 7.2012 na stronie 66 przeprowadzony przez Irenę Stanisławską pt „Masz dar” a traktującym o zagadnieniach rozwoju intuicji.

Masz dar

Z Antonim Przechrztą, psychoterapeutą, jasnowidzem i nauczycielem rozwoju osobistego i duchowego, rozmawia Irena A. Stanisławska.

Przeczytałam, że jednym z zagadnień twojego kursu „Rozwój intuicji” jest rozpoznawanie i uwalnianie blokad z przeszłości. Czy to znaczy, że swoje zajęcia zaczynasz od „oczyszczania” uczestników?

Właściwie od ich relaksowania, od powrotu do świadomości we własnym ciele. Za tym idzie odblokowywanie umysłu. Kiedy król Francji Ludwik II zapytał Nostradamusa, co robi, że jest tak wspaniałym jasnowidzem, ten odpisał, że wierzy m.in. w wysiłek uwolnienia duszy, umysłu i ciała od wszelkich trosk, zmartwień i niepokojów drogą odprężenia i uspokojenia ducha. Żeby swobodnie odszukać i zinterpretować informację, nie możemy jej „przepuszczać” przez filtr własnych przekonań i przeżyć, które mogą deformować jej odczyt intuicyjny. Stosuję więc praktyki służące odblokowaniu umysłu z doświadczeń przeszłości. Ćwiczenia te z jednej strony potrzebne są do połączenia się z intuicją, do jej wzmocnienia, a z drugiej są bardzo pożyteczne do dobrego, zdrowego funkcjonowania. Tak więc uczestnik kursu ćwicząc, równocześnie przeprowadza sobie autoterapię.

Cały wywiad