Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Uzdrowienie sytuacji życiowej

Jak ważne w procesie zdrowienia jest uzdrowienie sytuacji życiowej?

Po latach praktyki uzdrowicielskiej przekonuję się coraz bardziej jak istotnym w powrocie do zdrowia jest uzdrowienie sytuacji życiowej pacjenta. Dlatego też na początku sesji w rozmowie poruszam wszystkie aspekty, nawet te nie uświadomione, które mogą rzutować niezbyt korzystnie i na samopoczucie, dobrostan psychiczny czy zdrowie fizyczne.

Naturalnym jest, że możemy nie być świadomi wielu toksycznych aspektów naszych relacji, ciągnących się traum rodem z dzieciństwa czy po prostu trudnej sytuacji życiowej: obawa o pracę czy o zabezpieczenie finansowe potrzebne do przetrwania. Pomimo, iż wiele sytuacji już minęło, to jednak zranienie emocjonalne, poczucie krzywdy albo winy są nadal gdzieś ukryte w naszej podświadomości i wpływają na nasz stan zdrowia.

Duchowe Uzdrawianie to przede wszystkim zestrojenie się z Boską Obecnością, wejście w stan spokoju wewnętrznego o stworzenie w sobie empatycznej intencji jak w modlitwie. Taka wewnętrzna prośba o powrót pacjenta do zdrowia we wszystkich aspektach.

Praca z sytuacją życiową pozwala nie tylko wczuć się, ale również nawiązać lepszy kontakt z zagadnieniem, które może być powodem choroby a po uzdrowieniu przyczyną powrotu do zdrowia.

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi mojej praktyki uzdrowicielskiej podaję, iż można się ze mną zobaczyć w Warszawie albo przez tel/ internet. Sesje na odległość są też skuteczne. Antoni Przechrzta

Tel. +48 607 387 737

biuro@uzdrawianie.com 

Sesje indywidualne