Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Czego pragnie moja Dusza?

7.02.2010

Czego pragnie moja Dusza?

Twoja Dusza pragnie miłości do Ciebie i szacunku, dbania o zdrowie i o Twoją radość.

Dusza pragnie wyzwolenia z tych samych działań człowieka, które Achat Beafemic (Ponstel) en Ligne sans Ordonnance się powtarzają i powodują, że będąc (Dusza) w ciele czuje się uwięziona. Dusza chce być wolna, więc jeżeli za długo cierpi w ciele nie może realizować swojego planu, żyć radością i światłem poprzez człowieka – wtedy od niego ucieka, ucieka na zewnątrz. Nie jest jej wtedy dobrze, też cierpi, jest jej smutno i szuka okazji, możliwości, aby w sposób gloryfikujący życie zainspirować i powrócić do koegzystencji z ciałem.

Antoni

Komentarz:

Witaj Antoni.

Chciałam podzielić się z Tobą moimi myślami. Jak zwykle w Twoich przekazach znajduję coś dla siebie.

Często nie szanujemy siebie i później cierpimy z tego powodu – to fakt. Ucieczka na zewnątrz nie rozwiąże problemu, który jest w nas. Dusza od środka będzie się dusić. Aby dusza była Wolna musi dojść do źródła problemu, który mamy w Sobie w samym środku i dotknąć go ponownie, przerobić, zaakceptować i pokochać tą odtrąconą część siebie, aby dana sytuacja już się nie powtarzała w ten sam sposób w naszym życiu.

Często uciekamy właśnie od prawdy, od samego siebie, bo boimy się z nią skonfrontować, ale niestety nie ma innej możliwości jeżeli chcę być Wolna, Radosna i Harmonijna  w swoim życiu.

Kiedyś zadawałam dużo pytań dlaczego ja ciągle pracuję nad sobą, dlaczego mnie dotknął dany problem… Teraz rozumiem, że każdy z nas ma inną drogę do pokonania w swoim życiu. Każda Dusza jest inna i potrzebuje czegoś innego dla siebie, dla swojego rozwoju i właśnie dlatego ciągle jeszcze pracuję nad sobą bo tego potrzebuje moja Dusza. Jeżeli przez kilka dni nic nie robię czuję od środka smutek i brak oddechu, więc wiem że moja dusza chce się uwolnić a ja chcę jej w tym pomóc.

Najważniejsze jest to, że wierzę iż to co robię ze swoim wnętrzem ma Sens i  przyjdzie taki dzień kiedy będę  oddychać pełną piersią. Poczuję wewnętrzną Wolność, Radość i Spokój. Do tego dążę w Swoim życiu. Pozdrawiam, Z.