Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Przepis na zielony drink

28.09.2011

„Szalenie seksowny rak” to artykuł w Angorze z z 28 sierpnia 2011 napisany przez Ewę Wesołowską o Kris Carr, która pokonała raka. Polecam przeczytanie i gratuluję autorce. 

Do zastosowania m. innymi sok z wybranych owoców i warzyw nie tylko  dla chorych, ale dla wszystkich. Poniżej receptura.

Co poleca? „Dietę wegańską, warzywa, owoce, orzechy i zboża. Najlepiej na surowo. Ale nie jest ortodoksyjna. Jeśli chcesz jeść mięso, to dwa, trzy razy w tygodniu, i tylko z ekologicznych gospodarstw.

A poza tym „miłość i śmiech tak szczery, że aż brzuch boli, kreatywność, walkę ze strachem, złością i smutkiem, spacery po lesie, całowanie i taniec na stole. Największym wrogiem chorych jest strach. Strach to nie fakt, to uczucie” – podejście zgodne do tego, nad czym pracujemy na naszych zajęciach.

A oto przepis na zielony drink:

2 duże ogórki (jeśli nie pochodzą z ekologicznego gospodarstwa, należy je obrać)
duża garść jarmużu lub sałaty rzymskiej
duża garść kiełków groszku
4 – 5 łodyg selera
1 brokuł
1 – 2 gruszki lub zielone jabłka
szpinak

Przepuścić przez sokowirówkę.
I pić na pohybel rakowi.

Myślę, że jest do zastosowania od zaraz. Przygotowaniem można się dzielić z sąsiadami, aby się nie napracować. Zacząłem pić i muszę powiedzieć, że mam dużo energii i dobrze się czuję. Podzieliłem sie tą informacją z 2 lekarzami, z których jeden podziękował, a drugi powiedział, że praktykuje medycynę zachodu i jest katolikiem, więc nawet nie zechciał kopii artykułu. Szkoda, bo w przypadku lekarza, który ma wielu chorych na nowotwory, a praktycznie nic do zaoferowania na dłużej – byłoby to dodatkowym wsparciem, no ale nie ma się co załamywać. Jak wypróbujecie sok przez parę tygodni to dajcie mi znać o rezultatach.

Jeżeli chcecie cały artykuł, to napiszcie maila, wyślemy. Antoni