Instytut Realizacji Siebie

Antoni Przechrzta – Uzdrowiciel | Nauczyciel +48 607 387 737

Modlitwa za Ukrainę

Pilny Apel o Modlitwę za Ukrainę i Pokój na Świecie

Drodzy Przyjaciele,

Tworzymy masę krytyczną dla uzdrowienia sytuacji na Ukrainie.

Chciałem Was prosić, żebyśmy połączyli swoją moc w intencji uzdrowienia sytuacji na Ukrainie. Pewnie już setki tysięcy ludzi na całym świecie ma to samo pragnienie o pomyślne rozwiązanie w kierunku pokoju i wolności, które dotyczy nie tylko Ukrainy ale też innych krajów – i w konsekwencji nas wszystkich.

Wiemy, że Świat to jedna przestrzeń energetyczna i zaburzenie równowagi w jednej części wpływa na całą resztę. Wiemy też, że kierując światło we wspólnej intencji możemy tę równowagę przywrócić.

Proszę Was z całego serca o włączenie się czym prędzej do Wspólnej Modlitwy o mądrość, siłę, spokój odwagę dla przywódców krajów Świata, o oświecenie dla Putina i obudzenie w nim promienia światła, które da mu odwagę do pokojowych rozwiązań dla dobra ludzi.

Nigdy wcześniej nie było tak łatwo łączyć się we wspólnej intencji, przy pomocy Internetu jest to możliwe, a więc i nasze duchowe oddziaływanie skierowane wspólnie w odpowiedniej liczbie potrafi zmienić kierunek wydarzeń świata. Fizyka kwantowa udowadnia, że aby odmienić bieg wydarzeń na świecie potrzeba połączyć wspólnie tylko kilkaset tysięcy ludzi, więc tym razem powinno być to możliwe.

Proszę o przesłanie tej informacji dalej, czym prędzej. Możemy się przekonać, że władza nad światem należy do ludzi, którzy się łączą we wspólnym celu dążeniu do dobra ludzkości.

Zacznijmy wspólnie wysyłać światło w tej intencji oraz wizualizować rozwiązanie tej sytuacji na Ukrainie i w całym regionie w medytacjach i modlitwach od zaraz a szczególnie połączmy się codziennie o godz. 20 we wspólnej medytacji.

Pozdrowienia, Antoni Przechrzta
Prezes Zarządu Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli PSDU

www.uzdrawianie.com

Ikony płaczą w Rosji i na Ukrainie

20.02.2014

Zwracam się do wszystkich uzdrowicieli i do wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę i o kierowanie pozytywnych intencji do ludzi Ukrainy, a szczególnie do tych, którzy znaleźli się na Majdanie. W świecie duchowym jest to walka dobra ze złem. Szkoda tych ludzi, którzy w tak wydaje się prozaiczny i bezwzględny sposób giną za własną Ojczyznę. Czy ktoś to doceni? Czy ich śmierć kogoś obchodzi?

Proszę wszystkich o kierowanie intensywnej modlitwy o uzdrowienie tej sytuacji. Wszystko jest w rękach Boga, więc nasze wsparcie z pewnością pomoże. Ważne na sam początek, aby ludzie przestali ginąć i aby rozwiązanie przynoszące wolność i tożsamość ludzi Ukrainy czym prędzej mogło być ich udziałem. Antoni