Instytut Realizacji Siebie zaprasza na jedyne tego rodzaju warsztaty w Polsce:

PODGLĄDANIE CUDÓW JEZUSA

Warsztaty manifestacji marzeń i mistycznego uzdrawiania, które poprowadzi Antoni Przechrzta M.A. mNFSH

Warszawa 26-27.10.2019r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W programie warsztatów: nauka manifestacji celów * budowanie ekologii manifestacji * wizja i misja życia * narzędzia budowania wiary * analiza cudów i działalności terapeutycznej Jezusa  * współcześni mistycy i ich dzieła  *budowanie mocy duchowej  * subtelne metody uzdrawiania * o egzorcyzmach

Wszystkie najnowsze metody realizacji celów, metody uzdrawiania czy osiągania pełni życiowej od NLP do najniezwyklej nazwanych współczesnych kursów rozwoju pierwotnie pochodzą przede wszystkim z przekazów biblijnych o nauczaniu i uzdrawianiu Jezusa oraz z tradycji uzdrowicielskich pierwszych Chrześcijan, chociaż swój dorobek w tej dziedzinie też wniosła wiedza praktyczna z innych religii czy to Wschodu: buddyzm (tao), hinduizm (joga), islam (sufizm) i judaizm (kabała).

Esencją przekazu Jezusa jest zawartość duchowa, fakt, że człowiek przede wszystkim jest istotą duchową , która w spełnianiu się w swoim życiu powinien uwzględnić sferę duszy jako integralną z innymi obszarami umysłu, który z natury swojej nie jest lokalny, a wszystkie one podlegają pewnym prawom, o których to Jezusa mówi poprzez zapisy Biblii, co też jest manifestowane w działalności mistyków od zamierzchłych dziejów do dnia dzisiejszego. Każdy człowiek jako istota duchowa ma dostęp do Źródła, do sfery o której mówi Jezus, może więc i uzdrawiać, tworzyć rzeczy niezwykłe, może mieć dostęp do Boskiej inspiracji, która podpowiada nam co do naszej misji życiowej, pozwala zrozumieć trudności i wspomóc w rozwiązywaniu problemów.

W przeciwieństwie do wielu metod, które izolują techniki realizacji celów do pracy umysłu czy woli człowieka, na kursie „Podglądanie Cudów Jezusa” przede wszystkim nawiążemy połączenie pomiędzy duszą a ciałem, zajrzymy do przekonań z przeszłości i przetransformujemy je tak, aby pomagały żyć i być w pełni zdrowia, zdefiniujemy naszą misję życiową a także omówimy sposoby uwolnienia od zewnętrznych przeszkód, aby w pełni i z entuzjazmem realizować swoje życie.

Będziemy analizować na jakiej zasadzie Jezus uzdrawiał i te subtelne sposoby będziemy ćwiczyć. Poznamy tez warunki, jakie powinny być spełnione, aby nastąpiło trwałe uzdrowienie z choroby bądź trudnej sytuacji. Omówimy współczesne zagadnienia zniewolenia i egzorcyzmów. Antoni Przechrzta

 

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. mNFSH akredytowany nauczyciel The Healing Trust UK) :

Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny integralnej, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji, jest autorem skutecznej metody rozwoju intuicji/postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowego uzdrawianie  oraz psychoterapię. Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje elementy intuicji i jasnowidzenia odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Antoni jest dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jako terapeuta z wieloletnim doświadczeniem  i praktyką nauczycielską daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się tych niezwykłych umiejętności, ale równocześnie do rozwiązania istotnych życiowych problemów już podczas zajęć.

 Inwestycja za kurs w Polsce: 450 zł, jeżeli wpłata lub przedpłata przed kursem, w dniu kursu 500 zł. Jeżeli przyjdziesz z drugą osobą na kurs otrzymasz zniżkę 20%. 

Rezerwacja: prosimy o e mail albo telefon 607 387 737 oraz o dokonanie przedpłaty 100 zł lub całości na numer konta: Instytut Realizacji Siebie Antoni Przechrzta, BGŻ Paribas  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579

 

Co absolwenci powiedzieli o Kursie Podglądanie Cudów Jezusa - Manifestacji Celów

Opowiem Wam krótko o tym, czego nauczyłam się na kursie Podglądanie Cudów Jezusa - Manifestacji Celów i co on mi dał. Każdy z nas pewnie nie raz zadawał sobie pytania: po co tu jestem, jaki jest sens mojego życia,  w  jakim kierunku ono zmierza. Co zrobić, aby moje życie nabrało kolorytu, magii i głębi? Co tak naprawdę chcę w życiu robić, abym mogła poczuć się spełniona? Odpowiedzi na te pytania nie znalazłam w świecie zewnętrznym, nikt nie był w stanie mi powiedzieć, co tak naprawdę jest dla mnie dobre, bo tylko ja mogę - zaglądając do własnego wnętrza, do rdzenia swojej istoty - znaleźć odpowiedzi na te pytania. I znalazłam, podczas głębokiej medytacji prowadzonej przez Antoniego, odpowiedź w postaci odczucia, jak za mgiełką, niewyraźnie, a jednak pewnie. Nie sposób wytłumaczyć tego racjonalnie. Zadania, cele i zamierzenia mojej duszy, które odkryłam, są dla mnie wyzwaniem, ale znalazłam odwagę do podejmowania decyzji zmierzających do osiągnięcia moich celów, odwagę do stawiania kroków i  w sercu mam pewność, że to, co robię, jest właściwe. Wiem, kiedy działać, a kiedy się zatrzymać, będąc głęboko przekonaną, że oto teraz Wszechświat działa ze mną, pomagając mi zrealizować moje zamierzenia. I choć czasem popełniam błędy, napotykam na przeszkody czy trudności, to mimo wszystko stawiam kolejny krok do przodu, bo wiem, że one są po to, aby umocnić mojego ducha, ożywić serce, napełnić na nowo chęcią i entuzjazmem do działania.

Tak było w moim przypadku, a jak będzie w Twoim? Kasia

To pewnie jeden z najbardziej ciekawych, głębokich i mistycznych kursów jakie prowadzi Antoni. Jestem wzruszona. To działa. Janina

Ten kurs dał mi więcej niż się spodziewałam. Wiem nad czym głównie mam pracować (zwalczenie "wirusów", które przeszkadzają w realizacji celów oraz głębszą duchową analizą kim jestem i jaka jest moja misja). Jednocześnie otrzymałam potwierdzenie tego nad czym już pracowałam. Należy pielęgnować w sobie tę radość i lekkość, która przybliża obecność aniołów i dobrych duchów (czego w takim stanie ducha niejednokrotnie doświadczyłam). Nie mam już wątpliwości, że takie lekkie, radosne podejście do pacjentów (niemal jakby to była zabawa) nie jest niczym złym i tylko pomaga w uzdrawianiu.
Dziękuję Antoni, pozdrawiam wszystkich. Ewa

Jadąc na kurs rozmyślałam : co przyjdzie mi zmienić, co przełamać, a w co uwierzyć, jaka prawda mnie zaskoczy, a jaka przyświeci na drodze mojego życia?. Od dawna czułam wewnątrz wołanie : musisz wzmocnić swoją WIARĘ, wiarę w siebie, w to co umiesz i co potrafisz, musisz uwierzyć, że masz MOC. Odkryj ją w sobie. Ona czeka w głębi twojej duszy, czeka aż wydostanie się na powierzchnie wody i będzie pływać na falach ją kołyszących. Ta moc jest od dawna. Musisz stworzyć drogę do wyjścia.
I dowiedziałam się jak budować tę drogę. Jedna z nich została mi wskazana podczas „medytacji w Palestynie” w rozmowie z Jezusem. Powiedział do mnie : Otwórz swoje serce i kochaj ludzi. To jest klucz, klucz do wrót wszechświata. To droga do miłości, miłości uniwersalnej. To jak rozwiązanie zagadki. Te słowa przyświecają mi codziennie i wtedy jak „chodzę po wodzie” i po ziemi. Wzmocniła się też moja wiara. Uwierzyłam, uwierzyłam wreszcie w swoją moc i potęgę, potęgę ludzkich możliwości i zdolności ludzkiego ciała. To jak odnalezienie brakującego ogniwa. Zaczął się proces regeneracji ciała, umysłu i duszy. Świadomość samej siebie i swoich ogromnych sił w zestrojeniu się do Boga wzrosła. To wspaniałe uczucie jak zwiększa się moja świadomość, to jak rosnąca przestrzeń bez ograniczeń i  końca.
już wiem jak budować swoje życie. Mam plan, wizję i misję, których będę się trzymać i mam narzędzia by je zbudować i zrealizować.
Kurs Manifestacji Celów to jak potężny rozwój Ducha, jak krok naprzód, krok ku drodze jasnej i świetlistej. Drodze do światła, gdzie Cuda się zdarzają, jeśli tylko tego chcemy. Ta droga prowadzi do bycia szczęśliwym i prawdziwym człowiekiem – a czyż to nie CUD???  Magdalena

Warsztaty skierowane są do terapeutów, absolwentów kursów duchowego uzdrawiania, osób zaangażowanych w duchowy rozwój i tych, którzy chcieliby zrealizować szczytne cele, uzdrowić swoje życie i nadać mu głębszy sens.

Na warsztatach Manifestacji Celów analizujemy techniki uzdrawiania, budujemy środowisko, w którym marzenia mogą się zrealizować i ćwiczymy przyglądając się m. innymi cudom Jezusa i wielu mistyków.

Czy coś dobrego w naszym życiu spełni się, czy nie w dużej mierze zależy od naszej umiejętności budowania wiary i zastosowania specjalistycznej wiedzy:  jak pokierować myślami, emocjami by wprowadzić w życie swoje plany.

"Choroba jest obroną przed prawdą a uzdrowienie jest uwolnieniem od lęku. Aby się uzdrowić, trzeba poznać, co powoduje w nas lęk, strach i w jaki sposób te obszary można odblokować i uwolnić, a w zamian wypełnić nowym sensem życia i działaniem twórczym: samorealizacją"

Antoni Przechrzta

Czy byłeś świadkiem cudu w Twoim życiu? Chciałbyś się nim z nami podzielić? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.