Instytut Realizacji Siebie korzysta z doświadczeń wielowiekowych medycyny holistycznej a także włącza w pracę najnowsze osiągnięcia naukowe.

Misją Instytutu Realizacji Siebie jest też współpraca ze światem medycyny ortodoksyjnej z założeniem, że człowiek to nie tylko  zbiór komórek sterowanych przez mózg, ale to przede wszystkim istota duchowa, z umysłem nielokalnym, której to istocie podlega ciało fizyczne i jego procesy, i że rozumienie ciała fizycznego i podejmowanie procedur terapeutycznych powinno się prowadzić włączając sferą duchową, umysłową, emocjonalną, sytuacja życiową a także odpowiednio ukształtowane żywienie jako często decydujące elementy w trwałym powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia.

W tym celu propagujemy nasze rezultaty terapeutyczne i najnowsze doniesienia naukowe, uczestniczymy w sympozjach i spotkaniach ludzi nauki.

Zajęcia i badania w dziedzinie rozwoju intuicji mają na celu uruchomienie i włączenie sfery umysłu i duszy w rozumienie rzeczywistości, osiąganie dobrego samopoczucia i samorealizacji.

Sesje terapeutyczne nie zastępują porady lekarskiej w rozumieniu prawa. Zapraszamy.

INFORMACJA

WIZYTY, KURSY I WARSZTATY

organizowane są w Polsce:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Katowice, Kraków, Kielce, Konin, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Kościelisko i inne.

Za granicą:

Kanada, Niemcy, USA, Wlk. Brytania, Włochy, Austria, Indie i inne kraje.

Języki: polski, angielski

INSTYTUT REALIZACJI SIEBIE

tel. 607 387 737;  z zagranicy: +48 607 387 737

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/pages/Instytut-Realizacji-Siebie/474243489284100

Twitter @APrzechrzta

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem kursu w twoim mieście czy kraju, chciałbyś skorzystać z wizyty indywidualnej bądź chciałbyś współpracować albo pomóc w realizacji misji Instytutu to napisz albo zadzwoń do nas. Potrzebujemy wsparcia w promowaniu idei zdrowego stylu życia.