Niedawno, w trudnej sytuacji życiowej, ktoś poradził mi "Niech Pani zaufa swojej intuicji.." "Intuicji? Ja chyba jej nie mam, bo nigdy się nie ujawnia..." "Ma Pani ją, tylko musi Pani nauczyć się z niej korzystać..." Tak więc, zainteresowałam się Kursem Rozwoju Intuicji p. Antoniego Przechrzty. Okazało się, że stosując odpowiednie techniki, rzeczywiście można rozbudzić swoją intuicję. Specjalnie dobrane ćwiczenia i medytacje wprowadzają w "inny stan świadomości", świadomości swojej duszy, swoich emocji... Wtedy z chaosu wyłania się intuicja .   Przekonałam się o tym, że można poczuć swoją duszę, rozmawiać z nią i dbać o nią. Słyszę pojedyncze słowa, które sa dla mnie przewodnictwem.  Ja ewidentnie poczułam wzmocnienie duszy po naszych medytacjach. Polecam Rozwój duchowy i to w towarzystwie niebanalnych, wrażliwych ludzi o podobnych potrzebach...

Halina, lekarz medycyny rodzinnej 2017

 

Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie Panu A. Przechrzcie za zorganizowanie dwudniowego kursu Rozwoju Intuicji. Z mojego punktu widzenia powyższy kurs jest niezwykle pożyteczny i znakomitym pomysłem  ponieważ dotyczy naszego wewnętrznego drogowskazu, który został zatracony z przeróżnych powodów: być może za sprawą modernistycznego paradygmatu naukowego, w wyniku procesu socjalizacji czy za sprawą edukacji. To także zaproszenie do reedukacji, aby uczyć się na nowo korzystać z tego co mówi do nas intuicja, aby sięgnąć głębiej poza role, stereotypy, maski i dostrzec poza tymi obszarami również piękno życia w nas: siebie świadomego w połączeniu z wewnętrzną mocą  i zaufaniem, nasze tęsknoty za konkretnymi jakościami w życiu, tego co dla nas ludzi wspólne, ważne,cenne, uniwersalne. To jedno z najciekawszych, a także oryginalnych szkoleń w jakich uczestniczyłam w swoim życiu, wnoszące wiele informacji, które przydadzą się w życiu zawodowym i społecznym. Szkolenie to obejmuje bardzo bogaty program teoretyczny, ćwiczeń praktycznych i duchowych wskazówek oraz porusza ciekawe zagadnienia,a także odpowiada na nurtujące pytania w sposób wyczerpujący. Na pochwałę również zasługuje talent dydaktyczny prowadzącego kurs Pana A. Przechrzta wybitnego nauczyciela w dziedzinie Duchowego Uzdrawiania posiadającego ogromną wiedzę przekazywaną w sposób przystępny, niezwykle interesujący i usystematyzowany popartą przykładami z życia osobistego, poradami i ciekawymi ćwiczeniami. Zdecydowanie mogę polecić z czystym sercem kursy grupowe realizowane przez Instytut Realizacji Siebie ponieważ są najbardziej wartościowe sprzyjają bowiem interakcji i integracji, stanowią solidną bazę i motywację do dalszej pracy indywidualnej, umożliwiają dzielenie się wiedzą, doświadczeniami, umiejętnościami oraz wydarzeniami z naszego życia. Poza tym stanowią finansowo zrównoważone rozwiązanie.Będę miło go wspominać i zapewne wrócę na kolejny poziom szkolenia.

Karina

Witam,

Chciałam Ci podziękować za kurs duchowego uzdrawiania, w którym uczestniczyłam. Dziękuję za możliwość spędzenia czasu wśród tak wyjątkowych ludzi z Tobą w roli głównej. Trochę się zastanawiam czy dla mnie osobiście był to bardziej kurs czy terapia. “Ponaprawiałam” się nieco fizycznie i emocjonalnie a jednocześnie zdobyłam sporo nowej wiedzy.

Mam poczucie że przepracowałam swoje “wewnętrzne dziecko” a przynajmniej zrobiłam milowy krok w tym kierunku.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnym stopniu :))

Ania